TEAMS V DE TOEKOMST AJAX MAGAZINE JUNI 2000 Drie elftallen werden het afgelopen seizoen kampioen. Naast de beide D-teams was dat de A2. De ploeg van trainer Dick de Groot was opnieuw de beste van de eerste divisie A, waarin op Ajax na alleen A1 -elftallen acteren. Net geen hoofdprijs voor zaterdag Na Ajax' overwinning op koploper SDVB was de club uit Barneveld helemaal de weg kwijt. Uit de laatste drie ontmoetingen behaalde de concurrent slechts één punt. Dat de ploeg uiteindelijk toch kampioen werd, is volledig aan Ajax te danken. Uitslagen en standen zaterdagelftallen 100 Een abonnement op gelijke spelen De slotperiode van het seizoen werd voor Ajax 2 vooral gekenmerkt door gelijke spelen. Van de laatste vijf competitieduels werden er slechts twee in winst omgezet. 110 Aan de slag als scout na een kwart eeuw leiderschap Cas Harms was gedurende vijfentwintig jaar leider bij de jeugd. Dit was zijn laatste seizoen op de bank want hij is per 1 mei fulltime in dienst getreden bij Ajax als scout. Een terugblik op een kwart eeuw leiderschap. 104 Voetbal is religie voor Pius Ikedia Ikedia: Nigeriaan van geboorte en voetballer uit overtuiging. Klein van formaat, maar groots in zijn daden. De rechtsbuiten is vastbesloten zijn missie, uitgroeien tot de meest geliefde voetballer van Nigeria, tot een goed einde te brengen. 116 Drie prachtige jubileumtoernooien In maart was er een groot feest, een nieuwjaarsconcert en een jubileumwedstrijd, in april werd de Ajax-musivue opgevoerd en in mei was de jeugd aan de beurt. De drie jeugdtoernooien die op de Toekomst plaatsvonden, kenden een sterke bezetting en leverden aantrekkelijk voetbal op. 125 Uitslagen en standen jeugdelftallen 108 Een verloren seizoen Soms ging het goed, soms ook slecht. De A1 kende een wisselvallig seizoen en moest uiteindelijk genoegen nemen met een derde plaats in de competitie. Voor het tweede jaar achtereen werd het vlaggenschip van de jeugdopleiding geen kampioen. 109 A2 ongeslagen kampioen

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 99