zetten 5. Namens de vereniging bood voorzitter Michael van Praag Bobby Haarms de officiële oorkonde aan die behoort bij het erelidmaatschap. 6. Rinus Michels sprak zoals te doen gebruikelijk wijze woorden en gaf zijn voormalige assistent een exemplaar van zijn boek. 'Zoals ik de tijd kreeg om het te schrijven, zo krijg jij nu de tijd om het te lezen.' 7. De dames van het spelerhome gaven Bob een bokaal die hem op symbolische wijze voor eeuwig toegang tot het spelershome verschaft. 8. Door de aanwezige deelnemers aan de Ajax-revue werd op de melodie van 'Wie kent die grote namen niet' een voor de gelegenheid geschreven lied 9. en 10. Bob ontmoette op zijn feest een groot aantal bekenden uit het verre en recentere verleden, zoals Jany van der Veen, Gerard van der Lem en Danny Blind. 11. Ook deze feestavond verliep, net als die van de Fanclub, uiterst vrolijk, alsof de Ajacieden het afgelopen seizoen uit hun hoofd wilden 12. Bobby Haarms kan terugkijken op een ongeëvenaard fraaie carrière. Als assistent van trainers als Rinus Michels, Stefan Kovacs, Tomislav Ivic, Leo Beenhakker, Johan Cruijff en Louis van Gaal won hij met Ajax onder andere vier Europa Cups voor landskampioenen, de Europa Cup voor bekerwinnaars, de UEFA Cup en twee w/prelrlhpliprc Beste Ajacieden, Afscheid nemen is verschrikkelijk moeilijk, dat kunt u gerust van mij aannemen. Afscheid nemen kan, hoe vreemd het ook klinkt, ook heel mooi zijn. Het afscheid dat u mij gegeven heeft was dat. In het stadion en op de Toekomst heeft u mij overstelpt met cadeaus en bloemen. U sprak warme woorden en zong spontane liederen. Ik kreeg een schitterend vuurwerk en ik mocht het erelidmaatschap in ontvangst nemen. U gaf mij een onvergetelijk afscheid en daarvoor dank ik u allen hartelijk. Ik heb afscheid genomen als trainer, niet natuurlijk als Ajacied. Daarom, mede-Ajacieden: tot ziens! Bob Haarms MAT. A7IMC 111 Ml D ft rt fi

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 50