ZOEKT S>°' Loior I T P A R T N E R Compunet is gegroeid tot zo'n 50 enthousiaste medewerkers met een resultaatgerichte instelling. We zijn IT solution-provider voor meer dan 2500 MKB klanten, voornamelijk in Noord- en Zuid Holland en Utrecht. Oplossingen worden geboden op het financiële, logistieke, relatie en communicatie vlak. Inmiddels behoort Compunet tot de grootste Exact Software Centers in Nederland. Strategische keuzes zijn voor de toekomst E-Business en vooral IT partnership. Compunet kenmerkt zich door een open no-nonsense cultuur en als een zelflerende organisatie waarbinnen opleiding en ontwikkeling een essentiële rol spelen. De medewerkers die wij zoeken moeten dan ook met ons mee willen leren en groeien. Sinds december 1999 hebben wij intrek genomen in ons nieuw pand in Amstelveen. Dan hebben wij de ruimte om onze groei ambities vorm te geven. Daarvoor zoeken wij ambitieuze enthousiastelingen voor zowel de vestiging in Amstelveen als voor onze vestiging in Utrecht. Gezocht: Accountmanagers m/v Als accountmanager ben je verantwoordelijk voor het relatiebeheer van onze bestaande klanten, alsmede voor het aanbrengen van nieuwe relaties. Omdat je inmiddels de nodige sales ervaring hebt opgedaan, hetzij in de automatisering, hetzij in een andere business-to-business omgeving, begrijp je wat wij bedoelen met klanttevredenheid, initiatief nemen, een actieve instelling en de wil om te scoren. Ben je zakelijk, ambitieus, salesdriven en heb je HBO werk- en denkniveau, dan ben jij de professional die wij zoeken. Compunet zorgt voor een uitgebreid intern en extern opleidingstraject. Wij bieden je een dynamische job in een groeiende onderneming waar plezier in werk een speerpunt is. We garanderen een goed salaris afhankelijk van opleiding, ervaring en resultaat op termijn met bovendien een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Ben je geïnteresseerd schrijf, fax, mail of bel dan naar Monique Gard, Compunet b.v., Mortelmolen 3, 1185 XV Amstelveen, telefoon 020-4260000, fax 020-4260001, e-mail: mgard@compunet.nl Compunet >1010101l10* LOKT TOPSCORERS

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 178