won met 2-1 en versloeg vervolgens PSV met 3-1. Eenzelfde doelsaldo maar een groter aantal gescoorde doelpunten bracht Ajax International aan kop in de poule, boven Ajax Cl, zodat in de kruisfinales tegen Willem II gespeeld moest worden. De Tilburgers leken niet mee te doen en verloren dan ook met 3-0. In de finale trof Ajax International Brondby, dat zover gekomen was door de Cl uit te schakelen. In de finale hadden de mannen van Pruijn het moeilijk. Hoe de jongens het ook probeerden, elke aanval werd gestuit door de stugge verdediging van de Denen. Slechts twee counters had Brondby nodig om eerste te worden. In augustus spelen ook de overige junioren nog toernooien vanwege het honderdjarig bestaan van de club. De Al speelt op 18, 19 en 20 augustus op de Toekomst een internationaal toernooi tegen Arsenal, Barcelona, Bayern München, Feyenoord, Juventus, PSV en Sao Paulo. Een week later, op 26 en 27 augustus, sluit de BI de reeks internationale jubileumtoernooien af. Dan zullen Bayer Leverkusen, Feyenoord, Inter Milan, Liverpool, PSV en Vitesse te gast zijn. 1. De deelnemende ploegen gebroederlijk in afwachting van de prijsuitreiking. 2. Ajax International stond in de finale tegen Brondby, dat in de halve finale de C1 uitschakelde. Ajax was technisch veel en veel beter maar de Denen lieten zich niet opzij zetten. 3. Ajax International verloor de finale met 2-0 van Brondby. Trots toont de aanvoerder van de stugge Deense ploeg de beker aan het publiek. 4. De prijzen zijn verdeeld. In augustus staan nog twee jubileumtoernooien voor de A- en B- junioren op het programma. Op de Toekomst zullen dan de jeugdelftallen van een aantal zéér grote Europese clubs te gast zijn. ai ay aa a r. a 7i mp mimi onnn

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 122