orioir DE 'EXTENDED ENTERPRISE': ONDERNEMEN IN DE NETWERKECONOMIE Sharing the power of knowledge Wat ziet u als u kijkt? In het geval van deze tekening zijn er twee mogelijkheden. Misschien ziet u eerst het profiel van een oude vrouw met een kromme neus. Maar kijkt u nog eens goed. Ziet u ook een jonge vrouw? En nu die derde vrouw. Wat haar betreft moe ten we u teleurstellen. In de tekening zelf zult u haar niet vinden. Maar misschien ont dekt u haar wel tegenover u. Kijken heeft alles te maken met de kaders die de kijker zichzelf oplegt. Het blikveld verruimen kan dan ook een openbaring zijn. Ondernemerschap houdt tegenwoordig allang niet meer op bij de poorten van het bedrijf. Alles draait om 'sharing*. Verschillende bedrijven bundelen hun krachten en leveren gezamenlijk prestaties. Zo ont staat de 'extended enterprise*. De onderneming die verder kijkt dan het tweedimensionale plaatje. In die wereld ontstaan speelvelden met totaal nieuwe dimensies. Origin wil daarin openingen creëren en nieuwe verbindingen leggen. Met een onorthodoxe visie. En het lef om ook op intuïtie te varen. Om met behulp van informatie- en communicatietechnolo gie buitengewone mogelijkheden te scheppen. Vrouwen-en mannen-die graag buiten bestaande kaders kijken, zijn dan ook van harte welkom. Mocht u - ondernemer of potentiële medewerker - daarover eens van gedachten willen wisselen, bel dan voor een afspraak 030 291 19 11 of kijk op Internet www.origin-it,com

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 34