Seizoenkaarten 2000-2001 VARIA genomen. Coronel verkent de grens op grappengebied en ziet de dames van de bediening blozen. Men weet het nog niet, maar hier wordt alvast een voorproefje op de Ajax Revue genomen. De sfeer is hartelijk, de aanwezigen hebben plezier aan de kundige wijze waarop de heren het door de waan van de dag gevoede voetballeed relativeren. Nieuw applaus wordt geboren, heerlijk, dit is de Bordjesclub en het mindere moment van het eerste elftal dat iedereen bezig houdt, kan het Ajax-gevoel - dat immers is gebouwd op honderd jaren- niet ondermijnen. De avond vordert. Rondom De Toekomst is het donker, het lichtmastenlicht is gedoofd. Maar het vuur van gesprek laait binnenskamers op. Ook wanneer de tafels zijn afgeruimd worden de gesprekken voortgezet en wisselen ernst en plezier elkaar af. Begin april 2000. Het was een bijzondere Bordjesclub-avond. Maar bijzonder, dat zijn alle Bordjesclubavonden. Nietwaar? Tekst David Endt, foto's: Louis van de Vuurst Onlangs is het seizoenkaartenproject 2000 2001 van start gegaan. Voor een aantal punten vragen wij uw aandacht. Tot 8 mei 2000 kunnen plaatsverzoeken schriftelijk bij Ajax Klantenservice worden ingediend. Plaatsverzoeken die na deze datum binnenkomen kunnen niet meer in behandeling worden genomen en zullen voor het seizoen 2001-2002 worden behandeld. t Aoromhpr 1966 AiOX Nieuw is dat de seizoenkaarthouders vanaf volgend seizoen een doorlopende machtiging kunnen afgeven zodat de seizoenkaart zonder zorgen verlengd kan worden. Alle seizoenkaarthouders kunnen volgend seizoen in aanmerking komen voor een uitkaart. Men kan zich hiervoor opgeven via e-mail of door even te bellen met Ajax Klantenservice (tel. 020 - 311 1444, optie 3). De huidige uitkaarthouders krijgen automatisch hun uitkaart en zullen, evenals de nieuwe aanmelders, eind mei het uitkaart-reglement ontvangen. Voor de uitkaart geldt een aantal regels. De uitkaart zal voorzien zijn van een pasfoto en is persoonsgebonden en bij uitwedstrijden niet overdraagbaar. De uitkaarthouder gaat akkoord met het reglement en accepteert dat Ajax de foto ter identificatie kan gebruiken. 13 mei 1992 Ajax - Torino 0-0 AJAX MAGAZINE MEI 2000 149

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 149