Het hart slaat honderd KATERN 'Ik was een doorgeefluik voor Michels, maar nooit in de vorm van een verklikker. De spelers waardeerden dat.' (Salo Muller) door Chris Willemsen Weggedrukt verlangen Steken in mijn ziel Onbestemde interactie Hou ik van haar Houdt zij van mij Niets zal ooit de wereld zijn Geluk buigt voor abstractie Zij is de zoon van Salamis Ik zie haar in Trojaanse tijden Orakelen met Odysseus De hand slaan aan zichzelf En mij als Sophocles verleiden Haar omhelzingen Haar passie haar tranen Haar feilen haar schoonheid Haar benen op mijn gras Haar hart haar bonzend hart Alsof er nooit iets anders was Ze sleept me mee De heuvels op de afgrond in Bedrijft met mij de liefde Vloekt mij ziedend zoek Laat hel en hemel samengaan Onze harten honderd slaan En zich schijnbewegend schrijven Als eeuwigdurend jongensboek Blakende begeerte Warmte in mijn ziel Gedroomde interactie Zij houdt van mij Ik hou van haar Zij zal altijd de wereld zijn Geluk verslaat abstractie 1. In de wandelgangen en de diverse foyers werd na het concert tot in de kleine uurtjes doorgefeest. 2. Terwijl de selectie in trainingskamp was ter voorbereiding op de wedstrijd tegen FC Twente, konden de geblesserden en tweede- elftalspelers volop deelnemen aan het feest. Ferdi Vierklau, Ole Tobiasen, Cedric van der Gun en Serge van den Ban deden dat in het in de Spiegelzaal ingerichte casino. Evenals bij het vijfjarig bestaan werd ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan een gekostumeerde wedstrijd georganiseerd. Daarnaast was er een feestavond in Huize Bellevue, waar de door clubbladredacteur Dirk Knegt geschreven feestmonoloog eindigde met de woorden: 'Ajax' toekomst i< aan de adspiranten. Play Up! Three cheers voor Rood-Wit, de club fier en koen! Lang leve de stoere Watereraafmeersche kamDioen!' mmmsmmm AJAX MAGAZINE APRIL 2000 47

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 47