Kleed zelf de Ajax 100-tram aan j De Ajax 100-tram rijdt vanaf 18 maart door de straten van Amsterdam. _J Nu nog met de Ajax-selectie en Rinus Michels als enige decoratie, maar .N straks met veel meer fraaie Ajax-momenten opgesierd. KATERN 'Als ik niet geïnfecteerd was door het goedaardige roodwitte virus, zoais ik het noem, dan zou de Amsterdam ArenA voor mij een reden zijn geweest om anti-Ajax te worden.' (André Brokmann) 'Top' vond deze jonge supporter de Ajax 100-tram, die nu nog slecht? gesierd wordt door de beeltenis van de selectie en een foto van Rinus Michels bij een waslijn met Ajax-shirts, maar in de loop van het jaar rond zal komen te rijden met telkens nieuwe, door supporters ingezonden foto's. y;- Dat zullen niet zomaar foto's zijn. Nee, uw eigen favoriete afbeelding kan op de tram komen te staan! Haal die schitterende plaat dus thuis van de muur, maak er een goede kopie van en stuur deze op onder vermelding van naam, adres en woonplaats. Originele foto's mogen natuurlijk ook worden opgestuurd, maar deze worden wel eigendom van Ajax. Legt u ook nog even uit, waarom juist dit uw favoriete moment is en misschien rijdt de tram straks met uw foto door het centrum. Er zijn elf lege plekken, waarin periodiek een nieuwe foto verschijnt. Aan het einde van het jubileumjaar is de tram vol prachtige Ajax-foto's van de echte liefhebbers geplakt. Een vakkundige jury bestaande uit de Ajacieden Wim Schoevaart, Nico Smith en David Endt en GVB'er Rob Makkinje zal de winnende foto's selecteren. Aan het einde van het Ajax 100-jaar wordt het elftal winnaars uitgenodigd voor een topwedstrijd in de Amsterdam ArenA. De sluitingsdatum voor het insturen van de inzendingen is 15 mei 2000. Het adres waarnaar de inzendingen voorzien van uw naam, adres en woonplaats, gestuurd kunnen worden is: AFC AJAX Ajax 100-tram, Postbus 12522, 1100 AM Amsterdam. De winnaars krijgen schriftelijk bericht.

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 31