TEAMS V DE TOEKOMST 136 De 'Aussie-power' van Jason Culina Er zijn van die momenten waarop Jason Culina heerlijk weg kan dromen. Bijvoorbeeld als je het met hem over de naderende Olympische spelen in zijn vaderland Australië hebt. Of na een mooie actie in het tweede elftal. Of als hij nadenkt over zijn sportieve toekomst. In gesprek met een grenzeloos ambitieuze tiener. 147 Uitslagen en standen jeugdelftallen 156 Een Ajacied in Libië Michael Lindeman heeft van huis uit een Ajax- achtergrond. Hij speelde in diverse elftallen en sinds enkele jaren maken de zaterdagveteranen van zijn voetbaldiensten gebruik. Op het moment verblijft Lindeman in Libië als assistent van Piet Hamberg bij voetbalclub Al Ahly. 155 Uitslagen en standen zaterdagelftallen 132 Een nuttige warming-up en een stroef begin De verplichte onderbreking in de wintermaanden werd door het schaduwelftal van Ajax ten volle benut. Tonny Bruins Slot organiseerde een trainingskamp op voor Ajax bekend terrein: Callantsoog. 140 De A1 beleeft zware tijden De A1 maakte een schitterende reis naar Peru, maar toch is het bij het vlaggenschip van de jeugdopleiding somberheid troef. Het kampioenschap ligt verder buiten bereik dan ooit en de kans op de beker is verkeken. 150 Voetballoze zaterdagen en midweekse oefenpotjes Het was voor de zaterdag weer een periode waarin wedstrijden regelmatig moesten worden afgelast omdat de velden niet opgewassen waren tegen de natuurkrachten. De wedstrijden die doorgingen werden vaak onder barre omstandigheden gespeeld. 145 Kellogg's en Ajax richten zich op de toekomst De jeugdopleiding van Ajax heeft sinds kort een eigen sponsor, het net als Ajax rood-witte Kellogg's. Om de samenwerking te vieren organiseren Ajax en Kellogg's een voetbalfeest voor jongens en meisjes tussen de 6 en 12 jaar. MAGAZSÉlAPRÏ

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 131