Foto: Yvonne Witte Ajax en de ArenA voeren goed overleg over het gras. gedaan. De ovens zijn duur en aan de exploitanten is de keuze of zij deze ovens willen aanschaffen. Dit is niet het geval. Extra vuilnisbakken: Zijn geplaatst. ArenA-cards: Verkoopapparaten worden vervangen door persoonlijke verkopers. Een paar apparaten zullen blijven bestaan, zodat er nog steeds de mogelijkheid is om met creditcard te betalen. Nogmaals wordt gemeld dat op de omloop gelegenheid is om geld terug te krijgen voor ongebruikte ArenA-cards. Videoschermen: Het kleine scherm was tijdelijk door een mankement niet goed van kwaliteit, inmiddels is dit gerepareerd. Tijdens Ajax - Urawa Red Diamons heeft een experiment plaatsgevonden: de gehele wedstrijd werd op videoschermen uitgezonden. Evaluatie volgt. Bouwactiviteiten: Door verbouwingen in en rondom de oost-ingang ontstaan na afloop van de wedstrijden gevaarlijke situaties. Bij de eerste thuiswedstrijd na de winterstop, Ajax - Cambuur, zijn flyers uitgedeeld met informatie over de voortgang. Euro2000: Voor het EK worden de volgende extra aanpassingen gedaan: Er worden twintig skyboxen bijgebouwd. Hierdoor komen er per direct negentig zitplaatsen te vervallen. Deze stoelen worden onder meer gecompenseerd door een nieuwe rij in de vakken 114 en 115. Verder komen in de wangen mobiele tribunes en in de grachten worden twee rijen geplaatst. Als deze aanpassingen van blijvende aard zijn dan zal Ajax vanaf volgend seizoen deze plekken ter beschikking krijgen. De huidige seizoenkaarthouders zullen als eerste in aanmerking komen. - Bij het wegdragen van spelers ontstaan gevaarlijke situaties doordat de trap van het veld naar de gracht loodrecht is. Het idee van Foto: Yvonne Witte De verkoopapparaten van ArenA-cards zijn grotendeels vervangen door persoonlijke verkopers. een remote brancard wordt geopperd. Bouwplannen rond de ArenA: Verder worden de bouwplannen rondom de ArenA besproken. De volgende zaken worden toegelicht: - winkels/kantoren - plein - bioscoop - concerthal Mojo meubelboulevard - parkeerplaatsen (nog geen besluit genomen hoe deze worden gebruikt op evenementsdagen). 9. Rondvraag Supporters die voortijdig het stadion verlaten veroorzaken veel overlast. Stewards zullen worden geïnstrueerd hier extra aandacht aan te geven. Uitbreiding medische hulpverlening. Vanuit het Publieksforum wordt gevraagd hoeveel medische hulpverleners er per evenement werkzaam zijn. Hier komt de ArenA in de volgende vergadering op terug. Openbaar Vervoer. Er ontstaan na de wedstrijd gevaarlijke situaties op het perron van Strandvliet. Er staan te veel mensen op het perron die te lang op de metro moeten wachten waardoor er geen doorstroom is. De heer Markerink zal dit uitzoeken. Nooddeur bij vak 116. Doordat deze dicht is ontstaat slechte doorstroom. Wat is hier de reden van.? De heer Markerink zal dit uitzoeken. Is het nodig om te fouilleren wanneer er geen risicowedstrijd is? Ja, maar het blijkt dat dit niet consequent gebeurd. Vrouwen, kinderen en invaliden blijken niet of nauwelijks gefouilleerd te worden. Gras. Dit gaat in goed overleg tussen Ajax en de ArenA. De Amsterdam Admirals leveren een bijdrage aan de grasschade die zij veroorzaken. Is er meer info over Ajax 100 evenementen? 17 maart: oudejaarsavond voor leden van Ajax; 18 maart: nieuwjaarsreceptie in Concertgebouw; 22 maart: Staatsloterijshow in het teken van Ajax 100; 10,11 en 12 april: Ajax-revue; augustus: jeugdtoernooi op Sportpark de Toekomst; augustus: Amsterdam Tournament; in het voorjaar zullen de deelnemers bekend gemaakt worden; Bioscoopfilm; Speciale jubileumwedstrijd, eind van het jaar; Er komen veel boeken en collector's items op de markt; De Supportersvereniging Ajax komt met een actie voor haar leden. Tenslotte vindt er enige tijd een discussie plaats over het technisch beleid en de prestaties van het eerste elftal. 10. Afsluiting De heer Kales sluit de vergadering en bedankt een ieder voor zijn/haar aanwezigheid. 104 AJAX MAGAZINE APRIL 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 104