In de perskamer van de Amsterdam ArenA repeteren medewerkers van Ajax voor de jubileumrevue die op 17 en 18 april aanstaande zal worden uitgevoerd. AJAX MAGAZINE MAART 2000 77 Michael van Praag, Jaap Ellerbroek en Tom Mulder zingen het hoogste lied bij de repetities voor de revue. Binnen de selectie bevinden zich ook twee talenten uit de jeugd. Cedric van der Gun en Abubakari Yakubu mogen laten zien hoe ver ze zijn. Maandag 10 januari Een week na hun collega's uit de hoofdmacht hervatten ook de spelers van Ajax 2 de training. Donderdag 13 januari Tijdens een training in Tunesië raakt Fred Grim geblesseerd aan een vinger. In de oefenwedstrijd die voor morgen op het programma staat zal zijn plaats worden ingenomen door Serge van den Ban. Dani wordt genoemd in een corruptieschandaal. De Portugees zou via via zijn woord hebben gegeven aan Atletico Madrid dat hem na afloop van zijn contract bij Ajax wil inlijven. Vrijdag 14 januari Ajax verliest met 2-1 van het Tunesische nationale elftal. Het enige Amsterdamse doelpunt komt op naam van Martijn Reuser. f Hans Westerhof zal aan het eind van het seizoen Co Adriaanse opvolgen als hoofdtrainer van Willem II. In 1997 nam Westerhof de positie als Directeur Opleidingen van Ajax al over van Adriaanse. Mariano Juan wordt per direct verhuurd aan Getafe Club de Futbol. De huurovereenkomst met de Spaanse club uit de eerste divisie loopt tot 30 juni 2000. Daarna hebben de Spanjaarden een optie tot koop. Dinsdag 18 januari In België verliest Ajax het oefenduel tegen Anderlecht met 3-0.

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 76