oriGin DE 'EXTENDED ENTERPRISE": ONDERNEMEN IN DE NETWERXECONOMIE Sharing the power of knowledge Ondernemen was ooit een kwestie van alle neuzen dezelfde kant op managen. Met heldere doelen. En een bonus voor wie z'n target haalde, en winstdeling voor iedereen. Ondertussen zijn we in een razendsnel gedigitaliseerde wereld beland. Het aantal dimensies is voor een leek nauwelijks nog te bevatten. En de actuele thema's wisse len per week - per dag soms. Voor strak gedirigeerde neuzen is geen plaats meer. Want in zo'n scenario kijkt iedereen in één richting en niemand om zich heen. Tijd dus om het rebellerende zintuig te koesteren. Want dat richt zich op verse kansen en ruikt bedreigingen uit onverwachte hoek. En het toont karakter. Het leidt tot oorspronkelijkheid, vernieuwing en zakelijk succes. Ondernemerschap draait tegenwoordig om 'sharing'. Om het openstaan voor de ideeën en visies van anderen. Binnen en buiten de onderneming. Verschillende bedrijven signaleren 'gezamenlijk' kansen en bundelen hun krachten om die te benut ten. 2e verbreden hun' horizon, bouwen aan nieuwe netwerken en zijn zo in staat nieuwe producten en diensten te creëren. Zo ontstaat de 'extended enterprise'. Dat vraagt creatieve geesten die alle registers open durven trekken. Die vanuit de win- wingedachte hun neus volgen. Bij Origin werken zulke mensen. Professionals - circa 18.000 in 32 landen - die met u in de wereld van de extended enterprise willen stappen. Om samen te bekijken welke kansen u kunt benutten met behulp van infor matie- en communicatietechnologie. Vindt u - ondernemer of potentiële medewerker - ook dat wie altijd dezelfde kant opkijkt, nooit ziet wat er om hem of haar heers gebeurt? Belt u dan voor een afspraak 030 291 19 11 of kijkt u op Internetwww.origin-itcom/share

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 18