i dmpbwklokje, wandklok en blazen klok stropdas ajak1öö jaar wandim ajak1ö0 jaap videodand ajak16g jaap i siehtelhanoers 128 AJAX MAGAZINE MAART 2000 Aftellen tot 18 maart wordt wel heel gemakkelijk met deze verschillende uurwerken. Het luxe bureauklokje kost ƒ99. Voor de wandklok betaalt u ƒ44 en de glazen klok kan voor 199 in uw bezit komen. U kunt ze kopen bij de Official Ajax Fanshop of bestellen via Ajax Direct. ƒ9,95. Deze rode stropdas geeft een deel van Ajax' geschiedenis weer. De witte strepen bestaan namelijk uit een groot aantal namen van spelers en trainers die een belangrijke rol hebben gespeeld bij de club. Voor 99,95 kunt u hem afhalen bij de Official Ajax Fanshop. Bestellen via Ajax Direct is natuurlijk ook mogelijk. Doorgaans worden wandtegels gekenmerkt door allerhande spreuken, maar dit exemplaar spreekt voor zich. Aan de muur, of steunend op de speciale houder is de tegel een leuke herinnering aan het honderdjarig bestaanDe Official Ajax Fanshop en Ajax Direct verkopen hem voor 9 Met deze unieke videoband komt de geschiedenis gan \M Ajax tot leven. Niet alleen de prachtige beelden, maar ook de bijgevoegde oude toegangskaartjes en programmaboekjes bieden een overzicht van de successen van de club. Voor ƒ79,95 wordt het geheel geleverd in een mooie bewaarbox. Verkooppunten zijn de Official Ajax Fanshop en Ajax Direct. Met deze sleutelhanger met jubileumlogo kunt u de herinnering aan het eeuwfeest tastbaar bij u dragen. Voor de nostalgische fans biedt de sleutelhanger met het oude logo uitkomst. Beide zijn voor ƒ9,95 te koop bij de Official Ajax Fanshop en Ajax Direct.

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 127