Ajacieden op ziekenbezoek Godenzonen de lucht in met Martinair VARIA Op 16 december vorig jaar werd door een deel van de Ajax-selectie wederom een bezoek gebracht aan de Kinderkliniek van het Amsterdamse VU-ziekenhuis. Naast de fondsenwerving voor de Kinderstad is het bezoek van de spelers één van de vaste activiteiten van Ajax. Voor elk bezoek wordt een ander deel van de selectie uitgenodigd en dit keer waren dat John Nieuwenburg, Nikos Machlas, Tijjani Babangida, Richard Knopper, Jan van Halst en Richard Witschge. Ook Danny Blind was van de partij. Ook ten goede aan het Kinderstad-project kwam de opbrengst van de internet-veiling van Dani's persoonlijke eigendommen als schoenen, kleding en videobanden. Ook andere artikelen, als de houten noppen van Johan Cruijff, kwamen onder de digitale hamer. De veiling leverde 1823 gulden op. Met de handen vol cadeaus verblijden Richard Knopper, John Nieuwenburg en Richard Witschge een patiëntje van de Kinderkliniek. Het ontmoeten van Ajacieden staat vaak hoog op het verlanglijstje van de zieke kinderen. Van Halst, Babangida, Witschge, Knopper en Machlas vervullen deze wens. Foto's: Louis van de Vuurst Bordjesclubavond 2000 De jaarlijkse bijeenkomst van de Bordjesclub vindt dit jaar plaats op vrijdag 7 april op de Toekomst. Alle genodigden krijgen zoals te doen gebruikelijk persoonlijk bericht, maar wie het betreft kan nu vast de datum in zijn agenda noteren. Foto: Capitol Photos Tijdens een door Ajax' oudste sponsor Martinair georganiseerde dag heeft de selectie in de DC-4 van de Dutch Dakota Association een rondvlucht gemaakt boven de ArenA. Vervolgens werd in de simulator op Schiphol-Oost een gesimuleerde voorzorglanding gemaakt en werd in Nieuw Vennep een maaltijd bereid in de keukens van Martinair Partyservice. Aanvankelijk stonden spelers en trainers wat onwennig tegenover het idee een Japanse sushi te bereiden, maar toen de Japanse kok met zijn grote keukenmes op onnavolgbare wijze een wortel in duizend stukjes had gehakt, werd er serieus aan het koken geslagen. AJAX MAGAZINE MAART 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 124