25 november 1999. De spelers betreden het veld voor de wedstrijd tegen Real Mallorca. 29 november 1999. Tijdens de Bobby Haarms Fanclubavond bedankt Ole Tobiasen trainer Bob Haarms nadat deze de geblesseerde speler de Bobby Haarms Award uitgereikt heeft. ii dat de club nog niet in onderhandeling is met zenders over de in de toekomst vrijkomende televisierechten. Zondag 28 november In een uitverkochte Alkmaarderhout speelt Ajax zijn vijftiende competitieduel tegen AZ. Doelpunten van Knopper, Bosman en Hosé zetten een 1-2 eindstand op de borden. Door de zege mag Ajax zich voor het eerst echt koploper noemen. Met één wedstrijd minder gespeeld, staat PSV nu vier punten achter op Ajax. Maandag 29 november Ajax heeft een wereldkampioen in huis. Jeugdspeler Fronio Walker heeft met Brazilië het WK voor spelers onder de zeventien gewonnen, f Op de jaarlijkse bijeenkomst van de Bobby Haarms Fanclub krijgt Ole Tobiasen de Bobby Haarms Award overhandigd. 4 In de Amsterdamse RAI vindt de jaarlijkse Aandeelhoudersvergadering van Ajax plaats. Op de Toekomst speelt Ajax 2 tegen PSV 2. Op de bank van Ajax neemt Stanley Menzo plaats naast Tonny Bruins Slot. Om ervaring op te doen loopt Menzo stage bij verschillende elftallen van Ajax. Hij ziet Ajax, ondanks een doelpunt van Brutil Hosé, met 2-1 verliezen. Zondag 5 december In de Amsterdam ArenA verliest Ajax met 2-1 van RKC. Gedurende het duel uit een deel van het publiek zijn ongenoegen over Jan Wouters. Maandag 6 december In de ArenA wordt gestart met de voorbereidingen voor het plaatsen van een nieuwe grasmat. Mat nummer vijftien zal door Ajax voor het eerst worden bespeeld tegen PSV. Dinsdag 7 december In de persconferentie voorafgaande aan het Europa-Cupduel tegen Real Mallorca wordt bekend dat Richard Witschge in ieder geval tot de winterstop is uitgeschakeld 4 's Middags vertrekt de selectie naar Mallorca waar donderdag de tweede ontmoeting tegen Real Mallorca op het programma staat. Woensdag 8 december De burgemeester van Enschede verbiedt de wedstrijd FC Twente - Ajax die voor aanstaande zondag op het programma staat. Gevreesd wordt voor ongeregeldheden veroorzaakt door tegen de combiregeling protesterende supporters. Donderdag 9 december Ajax slaagt er net als vorig seizoen niet in Europees te overwinteren. De uitwedstrijd tegen Real Mallorca wordt met 2-0 verloren. 29 november 1999. Simon Tahamata verzorgt tijdens de gala avond van de Bobby Haarms Fanclub een verrassingsoptreden. 78 AJAX MAGAZINE JANUARI 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 78