24 november 1999. Training van de keepers Fred Grim en Serge van den Ban tijdens het trainingskamp in Callantsoog. elftallen van Ajax en Telstar elkaar. De wedstrijd op sportpark Schoonenberg is er een voor de statistieken want terwijl Ajax zich al heeft geplaatst, is Telstar uitgeschakeld voor de volgende ronde. Ajax wint het duel met 5-1. Vrijdag 19 november In de perskamer van de Amsterdam ArenA wordt de videoband 'Bobby Haarms, heer van de Meer' gepresenteerd. De band staat in het teken van Bobby Haarms, die een rondleiding door de Meer verzorgt. Zondag 21 november Voorafgaand aan de competitiewedstrijd Ajax - FC Utrecht wordt Aron Winter gehuldigd. Hij speelt zijn tweehonderdste competitieduel voor Ajax. Na een minuut stilte voor de overleden trainer Bert Jacobs wordt de aftrap verricht. Doelpunten van Winter en Gronkjaer beslissen het duel met 2-0 in het voordeel van Ajax. Dinsdag 23 november Na de gebruikelijke persconferentie vertrekt de selectie rond 14.00 uur naar Callantsoog om zich voor te bereiden op het treffen met Real Mallorca. Donderdag 25 november Het thuisduel tegen Real Mallorca mondt voor Ajax uit in een teleurstelling. De Spanjaarden winnen de ontmoeting met 1-0. Het is de eerste keer dat Ajax een Europese thuiswedstrijd verliest van een Spaanse tegenstander. Na eerdere berichten in de media maakt Ajax in een officieel persbericht duidelijk AJAX MAGAZINE JANUARI 2000 21 november 1999. Voor de wedstrijd Ajax - FC Utrecht wordt een minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis van de overleden trainer Bert Jacobs. 24 november 1999. De selectie wandelt tijdens het trainingskamp in Callantsoog van het hotel naar het trainingsveld.

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 77