7 november - 9 december AJAXVAN DAq TOtDAq foto's Yvonne Witte 19 november 1999. Bobby Haarms toont tijdens de presentatie van de video 'Bobby Haarms, heer van de Meer' de hoeksteen uit het oude Ajax-stadion die als souvenir op zijn bureau in de Amsterdam ArenA staat. Zondag 7 november In Rotterdam wint Ajax met 2-1 van Sparta. De moeizame zege komt tot stand door een treffer van Frank Verlaat en een eigen doelpunt van Spartaan MarilGeena. Voor de derde achtereenvolgende keer komt Ajax met tien man te staan. Nu krijgt Christopher Kanu de rode kaart. Maandag 8 november Op sportpark de Toekomst ontmoet Ajax 2 de reserves van AZ. De Alkmaarders, onder leiding van voormalig Ajax-jeugdtrainer Co Jager, winnen het duel met 2-1. Donderdag 11 november Met bij vlagen hoogstaand voetbal verslaat Ajax 2 aartsrivaal Feyenoord. In het bekerduel zorgen Hosé (2x) en Dani voor de doelpunten. Zondag 14 november Omstreeks 15.00 uur vertrekt de selectie via Schiphol naar Stuttgart waar morgen een duel ter ere van Frank Verlaat op het programma staat. Maandag 15 november In een matte vertoning wint Ajax het ereduel van Frank Verlaat met 1-0. De treffer komt op naam van Kevin Bobson. 4 Een door de erewedstrijd noodgedwongen aangepast Ajax 2 treedt op het vernieuwde Spangen aan tegen Sparta. Met jongelingen Serginho Greene, Marcel Akerboom, Raoul Breinburg, Yussouf Hersi, Guillermo Graaven, Regillio O'Neill, Didi Longuet en Tim Orlowski lijden de reserves een 2-0 nederlaag. Dinsdag 16 november Op de afdeling orthopedie van het Academisch Medisch Centrum te Amsterdam ondergaat Shota Arveladze een operatie aan de rechterknie. Tijdens deze operatie worden enkele losse fragmenten verwijderd. Woensdag 17 november Met John Nieuwenburg en Richard Knopper in de gelederen wint Jong Oranje met 2-0 van België. Na de 2-2 in de eerste ontmoeting betekent dit een plaatsing voor het EK. Donderdag 18 november In het bekertoernooi treffen de tweede 24 november 1999. Tijdens het trainingskamp in Callantsoog, waar Ajax zich voorbereidt op de wedstrijd tegen Real Mallorca, wordt het trainingsveld in orde gemaakt. AJAX MAGAZINE JANUARI 3 000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 76