AIAA MAGAZINE 13e jaargang nr. 4 januari 2000 Ajax Magazine verschijnt 9 keer per jaar (inclusief presentatiegids) Uitgever: Tema Uitgevers, Debbemeerstraat 25, 2131 HE Hoofddorp Telefoon: 023-563 54 34 Fax: 023-563 30 54 Website: www.temabv.nl. Productie: Albert Aandeweg Hoofdredacteur: Michel Sleutelberg Redactie: Raymond Bouwman, David Endt, Erol Erdogan, Marcelle van Hoof, Erik Somers (beeldredactie) Medewerkers aan dit nummer: Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Pauline Blom, Thijs Damsma, Wim Heisterkamp, André Kraan, Rick de Leeuw, Erik van Leeuwen, Tijn Middendorp, llona Oerlemans, Rik Planting, Michael van Praag, Jan Pruijn, W.F. Schoevaart, Hennie Schuurman, Simone Tacx, Klaas Vos, Vincent de Vries, Stephan Wageman, Chris Willemsen Fotografie: Tessa Posthuma de Boer, Wanda Tuerlinckx, Louis van de Vuurst, Yvonne Witte Vormgeving: Vriedesign/John de Vries Omslag: Fotografie: Louis van de Vuurst Lithografie: Luuk Divendal Repro Druk: Roto Smeets Utrecht Distributie: Aid i press Advertentie-exploitatie: Tema Sport: Rolf H. van Aller, Peter Beukelman, Erik Jansen, Pascal Jonkman, Guus Lap Abonnementen: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u zich tot wederop zegging abonneren op Ajax Magazine. Een jaargang Ajax Magazine bestaat uit 9 nummers. Voor vragen is de abonnee service dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot 10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonneeservice is 023-5638681 Ajax Magazine verzamelband: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u de Ajax Magazine verzamelband 1999-2000 bestellen. Het is bovendien mogelijk verzamelbanden van eerdere seizoenen te bestellen. Voor vragen kunt u bellen met de abonneeservice, dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot 10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonnee service is 023-5638681 Copyright: Niets uit dit magazine mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever De teams van de toekomst Ajax 2 bekert door, maar verliest in de competitie Australische keeper voelt zich thuis bij Ajax Tussenrapport voor de Al Fronio Walker wereldkamioen Uitslagen en standen jeugdelftallen Zaterdag 1 in mindere periode Uitslagen en standen zaterdagelftallen 50 Oude liefde: Benni Hij ging naar Spanje en heeft daar inmiddels zijn draai gevonden, maar Benni koestert zijn herinneringen aan Ajax en Amsterdam. 125 Stilstaan bij een eeuw Ajax 42 Piet Huyg 74 Wim Schoevaart 110 Louis van de Vuurst 206 Dé Stoop 230 Ed van Thijn 10 Aron Winter, ideale prof Hoewel bijna recordinternational, is de status van Aron Winter niet die van de supervedette. Zijn bescheidenheid heeft de grootschalige adoratie de weg versperd. Maar op kleinere schaal is de bewondering groot voor de ideale prof. 32 Richard Knopper beheerst Ajax' Aap-Noot-Mies Hij zag Litmanen spelen met Van der Sar, Reiziger, Blind, Bogarde, Frank en Ronald de Boer, Kluivert, Finidi, Davids en Overmars, die samen zo'n beetje Ajax' Aap-Noot-Mies vormen. Gelukkig was het leesplankje aan leerling Knopper besteed. Hij leerde zo het voetbal lezen.# 44 Bobby Haarms Gala Op de jaarlijkse gala-avond van zijn Fanclub reikte Bobby Haarms de naar hem vernoemde Award uit aan Ole Tobiasen. Een foto-impressie. 148 Het jubileumboek 'Ajax 1900-2000' 129 'Ghana' krijgt steeds meer gestalte In de laatste week van november bracht Ajax' manager opleidingen buitenland Jan Pruijn voor de tweede keer dit jaar een bezoek aan Ashanti Goldfields Sporting Club in Ghana. Hij hield tijdens zijn reis een dagboek bij. 4 AJAX MAGAZINE JANUARI 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 4