Traditiegetrouw zong de Fanclub onder aanvoering van de Bunzingers het Bobby Haarms Fanclub-lied. Bij de goochel-act van Richard Ros fungeerde Jesper Gronkjasr als figurant. Het optreden van de wereldkampioenen inspireerde Bob Haarms tot het vertonen van zijn eigen truc. Met ballen, natuurlijk. Ook de dames van het spelershome waren van de partij. Een grote verrassing was het prachtige optreden van Simon Tahamata, die twee ontroerende liederen zong waarbij hij zichzelf op de gitaar begeleidde. Bobby Haarms Fanclub-lied (melodie: 'Tulpen uit Amsterdam') Het duurt nu al zo'n jaar of acht Fanclub van Bobby Haarms Voor jou speciaal een eerbetoon Fanclub van Bobby Haarms Ja je bent de nestor van de club De enige Bobby Haarms Je bent de grootste, van de groten Veel talent is door jou ontsproten Ajax wordt weer nummer één Daar traint Bobby hen feilloos heen Als de club nu dus voor jou dit lied Enige Bobby Haarms Met jouw Tilly steunend aan je zij Prachtige Bobby Haarms Als bedankje voor die mooie tijd Krachtige Bobby Haarms Je bent de grootste, van de groten Veel talent is door jou ontsproten Ajax wordt weer nummer één Daar traint Bobby hen feilloos heen Lalalalalalalalala En de hele zaal zingt voor jou mee Fanclub van Bobby Haarms Als blijk hoe blij wij met jou zijn Fanclub van Bobby Haarms Hiermee gaan wij echt nog jaren door Fanclub van Bobby Haarms Je bent de grootste, van de groten Veel talent is door jou ontsproten Ajax wordt weer nummer één Daar traint Bobby hen feilloos heen Daar traint Bobby hen feilloos heen Wie elke dag op het trainingsveld staat, kan ook het dansen nog niet verleerd zijn. Tilly Haarms liet zich met zichtbaar genoegen door haar man over de dansvloer leiden. AJAX MACA7INF IANIIARI 7000 45

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 45