doelen te vergroten naar twaalf meter breed bij drie meter hoog. Over het voorstel om met twee ballen tegelijk te spelen, zijn de meningen verdeeld. Herinvoering van de buitenspelregel wordt unaniem als een slecht voorstel kwam overigens niet in gevaar, omdat de redactie de uitzending kon wisselen met een integraal opgenomen verslag van de regionale kampioenschappen Breien voor brildragende bejaarden tot schoenmaat 37 ervaren. ...krachtig Het derde team van ingrijpen... Ajax, dat uitkomt in de Radio Noordzee Divisie, de vroegere PTT Telecompetitie, won deze week met veel moeite van Fryslan Boppe. Na twee maal drie kwartier was het nog 2-2, maar in de noodzakelijke PlusTijd wist de formatie van trainers Rob en Richard Witschge drie BonusGoals te produceren. Twee daarvan mogen worden meegenomen naar de volgende wedstrijd (Scheveningen uit, aanstaande dinsdagochtend half elf), zodat Ajax die wedstrijd begint met een 2-0 voorsprong. Het duel zal naar verwachting rechtstreeks worden uitgezonden in alle vestigingen van Albert Heyn, Gamma, Kijkshop en de Haringkoning. Houders van een Soccer Shop Card krijgen op de toegangsprijs van veertig gulden twintig procent korting, alsmede een tegoedbon van een tientje, te besteden bij een van de deelnemende winkels. Het team van de Ajax Youngsters van 10- en 11-jarigen kon voor de competitiewedstrijd in en tegen Barcelona maar net aan een vervelend probleem ontsnappen. Acht van de veertien spelers haalden deze week in Groep 7 op school een onvoldoende voor hun repetitie rekenen. Hierdoor moesten ze op de wedstrijddag anderhalf uur nablijven om de repetitie over te maken. Door krachtig ingrijpen van Barcelona-directeur Frank de Boer kon de wedstrijd twee uur worden uitgesteld, zodat het Ajax-team toch nog op volle sterkte kon aantreden. De rechtstreekse uitzending op KinderNet En dan komt zojuist op de valreep bij de redactie het bericht binnen dat Rick de Leeuw door Ajax is gecontracteerd als welzijnswerker. Spelers, technische staf, bestuur, supporters en overige mensen en dieren die Ajax een warm hart toedragen, kunnen vanaf vandaag bij hem aankloppen voor geestelijke bijstand in het geval de ontwikkelingen binnen de voetbalsport emotioneel niet naar behoren kunnen worden verwerkt. Rick zal deze slachtoffers van voetbalmolest uit volle borst en één-op-één toezingen. Deze muzikale genezing wordt vanzelfsprekend rechtstreeks uitgezonden op Canal Waarbij dient te worden vermeld dat nog niet definitief is besloten wie dit mag sponsoren. Kandidaten kunnen zich laten inschrijven bij de bekende adressen. Foto: Yvonne Witte dan drie maanden zou kunnen worden afgesloten, overweegt het bestuur om de spelers te verplichten het sponsorlogo in de knieholte te laten tatoeëren. Met het management van Tattoo Dani zijn inmiddels principe-afspraken gemaakt om het tatoeëren rechtstreeks uit te zenden. Gedacht wordt aan een dagelijkse serie, die als intermezzo zal worden gebracht in Snuiftijd, het nachtprogramma dat Jules Deelder en Herman Brood al drie jaar presenteren op Coke Channel. Zoals verwacht heeft de technische staf van Ajax bij de World Soccer League een officieel verzoek ingediend om de teamgrootte weer terug te brengen naar elf spelers, zoals vroeger gebruikelijk was. Zoals het momenteel gaat - acht spelers plus één doelman per team - vindt de Ajax-staf het voor haar spelers fysiek te zwaar worden. Dat er gedurende de gehele wedstrijd onbeperkt mag worden gewisseld, ook als het spel niet dood is, en dat gewisselde spelers ook weer mogen terugkeren, wordt bij Ajax wel als positief ervaren. Fvenals trouwens het voorstel de rTïTïl AAAGA7IMP I AMIIARI 0 fi fi fl

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 200