OE "EXTENDED ENTERPRISE": ONDERNEMEN IN DE NETWERKECONOMIE Sharing the power of knowledge O VIG I PI Stel, u bent kippenboer. U hebt 200 eieren te El koop en er zijn twee kopers die beiden 150 eieren willen hebben. Hoe krijgt u toch twee tevreden klanten? De getalsmatige benadering lost niets op: er blijft een tekort van 100. De oplossing schuilt in het gebruik van de eieren. Koper 1 wil alleen de schalen. En koper 2 alleen de inhoud. Een kwestie van even doorvragenVan je even verdiepen in de business van je klanten. Pro bleem opgelost. Beide klanten krijgen wat ze willen, En u als 'matchmaker' krijgt nog meer; een prachtkans op samenwerking in de toekomst. Want u hebt hen niet alleen begrepen, maar ook nog eens de inkoopkosten gehalveerd en het afvalprobleem opgelost. Ondernemerschap houdt tegenwoordig allang niet meer op bij de poorten van het bedrijf. Alles draait om 'sharing'. Verschillende bedrijven bundelen hun krachten en leveren gezamenlijk prestaties. Ze zijn in staat buiten zichzelf te groeien en nieuwe producten en diensten te creëren. Zo ontstaat de 'extended enterprise'. Aan de basis van de extended enterprise ligt informatie- en communi catietechnologie. Er ontstaan fascinerende mogelijkheden: onverwacht snelle strategische wendingen blijken plotseling haalbare kaart. In de ogen van Origin is de extended enterprise dé ondernemingsvorm van de komende eeuw. De netwerkeconomie vraagt erom. Voor ons is het de kunst om die vorm voor én met onze klanten - van klein tot groot - te realiseren. Daar zijn al onze diensten en processen op ingericht. Daar zijn ook onze 18.000 medewerkers in 32 landen van doordrongen. Interessant? Onze accountmanagers bekijken graag samen met u wat de extended enterprise in uw situatie kan betekenen. Bel voor een afspraak 030 291 19 11, of kijk op Internet: www.origin-it.com/share

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 153