Brutil Hosé scoorde tegen AZ het enige doelpunt voor Ajax 2 dat de wedstrijd met 2-1 verloor. Ajacieden. Vlak voor rust brengt hij met een afgemeten voorzet Hosé in stelling voor de 1-0. Acht minuten voor het eindsignaal zorgt Hosé met een kopie van het eerste doelpunt (Dani zet voor vanaf links, de spits werkt af) voor een goede stemming op de tribune. De slagroom op de taart wordt wederom verzorgd door Dani, die een assist van Mitchell Piqué doeltreffend afrondt. De overwinning is zoet na de bittere nederlaag tegen AZ en Ajax 2 plaatst zich voor de volgende fase van de nationale beker voor reserves, waarin het knockout- systeem wordt gehanteerd. De maandag na de winst op de Rotterdammers moet Ajax zelf op bezoek in de havenstad. In de competitie wacht Sparta. Jongelingen Op het vernieuwde Spangen treedt Ajax 2 aan met een selectie waarvan de kern een mix is van ervaring en jeugd. Het eerste elftal speelt een vriendschappelijke wedstrijd in Stuttgart, wat een gevolg is van de transfer van Frank Verlaat naar zijn oude club. Jan Wouters heeft een groot aantal Vaste' krachten van het Dani bracht tegen AZ te weinig, maar was in de bekerwedstrijd tegen Feyenoord de bepalende speler voor Ajax. schaduwelftal meegenomen naar Duitsland. Tonny Bruins Slot kan hierdoor acht A-junioren de kans geven aan het grotere werk te ruiken: de jongelingen Serginho Greene, Marcel Akerboom, Raoul Breinburg, Yussuf Hersi, Guillermo Graaven, Regillio O'Neill, Didi Longuet en Tim Orlowski. Jan van Halst en Tim de Cler zijn hersteld van een blessure en deze wedstrijd is voor hen een eerste stap in de richting van een terugkeer in de hoofdmacht. Het eerste elftal wist een aantal dagen eerder met een zwaarbevochten zege drie AJAX MAGAZINE JANUARI 2000

Magazine (1987-2007) | 2000 | | pagina 101