BLUE Veel beursgenoteerde ondernemingen zijn begonnen met eigen kweek. Zo werd de expertise van een bedrijf ontwik keld. Wanneer een bedrijf zijn kwaliteiten heeft aangetoond is het klaar voor de groei. Het kan zich versterken door voor sommige posities aankopen te doen. Blue Fox is een bedrijf dat de Ajax fans zeker zal aanspre ken. Het is een snel groeiend IT bedrijf met een zeer aan trekkelijk dienstverlenend concept. Het speelt aanvallend en heeft een sterke reputatie te verdedigen. Uit de eigen kweek komt het marktleiderschap in de PC - CADwereld. Het is nu met diverse aankopen begonnen om ook andere gebieden van de Informatie Technologie (IT) te veroveren. De sterke groei spreekt branchegenoten aan die zelf over te weinig volume beschikken om schaalvoordelen Enterprises te realiseren. Recentelijk heeft Blue Fox de Amstelveense bedrijven Kenfil en Nr. 1 Software overgenomen. We kun nen nu dieptepasses over een breder terrein geven. We kun nen onze spitsen beter aanspelen en onze voorsprong beter verdedigen. g We zijn ons ervan bewust dat mooi spel niet voldoende is voor beleggers. Daarom telt het resultaat voor ons het zwaarste. Wilt u meer informatie over onze spelers," onze opstelling en onze resultaten? Neem dan contact op met Blue Fox of kijk op www.bluefox.nl. Blue Fox is sinds 21 mei 1999 genoteerd aan de Officiële Markt van Amsterdam Exchanges. Spuiboulevard 314 Postbus 677 3300 AR Dordrecht Tel. 078 - 6492 999 Fax 078 - 6139 209 F-mnil info@bluefox nl Website: www.bluefox.nl

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 139