Een intranet opzetten 5000 werkplekken migreren Een bestelproces automatiseren Vaker met je zoontje naar het museum. Werken is leuk. Zeker bij Brunei IT Projecten Consultancy. Maar niet werken is soms minstens nét zo leuk. En ook daarvoor kunt u bij ons terecht. Brunei IT Projecten en Consultancy staat voor professionele advisering, project realisaties en interim-management op drie deelgebieden: IT-Infrastructures, IT-Solutions en IT-Organizations. We onderscheiden ons door vooruitstrevend kennismanagement en een krachtige methode van projectmatig werken. Hierdoor bieden we onze medewer kers de mogelijkheid om de juiste balans te vinden tussen professie en privé. Consultants Projectleiders Technisch Projectleiders Allround ontwikkelaars Developers Netwerkspecialisten Lotus Notes-specialisten Systeemarchitecten Afhankelijk van uw kennis en ervaring en de karakteristieken van het project krijgt u een specifieke rol binnen een projectteam. Omdat zo optimaal en efficiënt gebruik wordt gemaakt van uw kwaliteiten, houdt u tijd over om uw eventuele kroost te trakteren op één of meerdere museumbezoekjes. Wanneer dit concept u aanspreekt, neem dan contact op met Suzanne van Renswouw, telefoon 030 - 600 89 20, e-mail: projectbureau@brunel.nl. Of bezoek onze Internetsite: www.brunel-it.nl. Brunei IT Projecten en Consultancy is een onderdeel van Brunei International, een beursgenoteerde en wereldwijd opererende onderneming, gespecialiseerd in de flexibele inzet van hoogopgeleide specialisten. brimel IT Consultants De SpecialistenSpecialist

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 55