MAGAZINE 10 'Politiek' maakte Martijn Reuser tot huurling Stanley 36 De loopbaan van Johan Neeskens 103 De teams van de toekomst 13e jaargang nr. 2 november 1999 A/'ax Magazine verschijnt 9 keer per jaar (inclusief presentatiegids) Uitgever: Tema Uitgevers, Debbemeerstraat 25, 2131 HE Hoofddorp Telefoon: 023-563 54 34 Fax: 023-563 30 54 Website: www.temabv.nl. Productie: Albert Aandeweg Hoofdredacteur: Michel Sleutelberg Redactie: Raymond Bouwman, David Endt, Erol Erdogan, Marcelle van Hoof, Erik Somers (beeldredactie) Medewerkers aan dit nummer: Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Thijs Damsma, Wim Heisterkamp, Rick de Leeuw, Erik van Leeuwen, Tijn Middendorp, Nona Oerlemans, Herman Pinkster, Rik Planting, Michael van Praag, Roy Tee, W.F. Schoevaart, Hennie Schuurman, Simone Tacx, Klaas Vos, Ikey Waas, Chris Willemsen Fotografie: Tessa Posthuma de Boer, Wanda Tuerlinckx, Louis van de Vuurst, Yvonne Witte Vormgeving: Vriedesign/John de Vries Omslag: Fotografie: Louis van de Vuurst (Martijn Reuser), Yvonne Witte (Stanley Menzo). Lithografie: Luuk Divendal, Sjoerd Claassen Druk: Roto Smeets Utrecht Distributie: Aldipress Advertentie-exploitatie: Tema Sport: Rolf H. van Aller, Peter Beukelman, Erik Jansen, Pascal Jonkman Abonnementen: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u zich tot wederop zegging abonneren op Ajax Magazine. Een jaargang Ajax Magazine bestaat uit 9 pummers. Voor vragen is de abonnee service dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot 10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonneeservice is 023-5638681 Ajax Magazine verzamelband: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u de Ajax Magazine verzamelband 1999-2000 bestellen. Het is bovendien mogelijk verzamelbanden van eerdere seizoenen te bestellen. Voor vragen kunt u bellen met de abonneeservice, dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot 10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonnee service is 023-5638681 Copyright: Niets uit dit magazine mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever Zijn overgang van Vitesse naar Ajax miste grandeur. Bijna als antiheld keerde hij terug naar de bakermat van het en zijn voetbal. Er werd een koppeling gelegd met het aantrekken van Nikos Machlas, - een belediging voor de Ajacied in hart en nieren? Van Martijn Reuser zelf geen onvertogen woord daarover. De huurling is door schade en schande wijs geworden. 30 Terug naar de dub van Wamberto Terug naar de club van Wamberto is terug naar de binnenlanden van Noord-Brazilië, terug naar het voetbal in zijn oervorm. Waar nog geen plaats is voor stadionjournaals, discussies over fakkels, stewards, arena's of roterende reclameborden. Wamberto was even terug bij Sampaio Correa Futebol Club op sportpark Doctor José Carlos Macieira. Voor het KATERN+ van dit nummer van Ajax Magazine had Marcelle van Hoof een interview met Stanley Menzo, die zich in de voorbereiding op het nieuwe seizoen voelde als een vis in het water. Stanley was terug bij Ajax, hij verheugde zich op zijn comeback en getuigde daarvan in het interview. De persen waarop dit Ajax Magazine gedrukt werd, draaiden op volle toeren toen bekend werd dat Menzo door een knieblessure moet stoppen met professioneel voetbal. Het vraaggesprek met de keeper op pagina 187 van dit blad is daardoor volledig achterhaald, Stanley heeft zijn comeback niet kunnen maken en dat betreuren wij. AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1999 Voordat de onverwoestbare aanjager van weleer in bossen terechtkwam, maakte assistent-bondscoach Johan Neeskens een rondgang over de aardkloot met de voetbal als rode draad en een, zoals het er nu voor staat, gelukkig einde. Want: 'Schrijf maar gerust dat Johan Neeskens een gelukkig mens is.' 104 Vallen en opstaan voor Ajax 2 114 Christopher de Eerste 120 Al: Nieuwe prijzen, nieuwe kansen 124 Cl op toernee naar Duitsland en Italië 131 Uitslagen en standen j eugdelftallen 134 Bemoedigende start zaterdag 1 141 Uitslagen en standen zaterdagelftallen

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 4