Haal ze van de bank Meer cachet voor het ledenrestaurant VARIA Via www.abnamro.nl/ajax kunt u voor iedere competitiewedstrijd van Ajax laten weten welke Ajacieden volgens u invallen en in welke minuut. Voor iedere juiste voorspelling verdient u punten. Bovendien krijgt u bonuspunten als uw invaller scoort. Er mogen maximaal drie invallers worden voorspeld, maar minder mag ook. Gedurende het seizoen zijn er meerdere winnaars. Iedere wedstrijd wint de beste voorspeller het officiële thuisshirt van Ajax. Voor de nummers twee liggen er gesigneerde Ajax- ballen klaar. De vier periodewinnaars krijgen een speciaal pakket met Ajax-prijzen. Ook de nummers twee krijgen een Ajax-prijs. Periodekampioen worden is op zich al een Voor de echte voetbalkenner is er nu een nieuwe uitdaging. Niet de uitslagen, of winnaars, maar de invallers moeten juist worden voorspeld bij het internetspel 'Haal ze van de bank'. prestatie, maar om over een heel seizoen de beste te zijn, vergt wat meer inspanning. De beloning is daar echter wel naar. De tien voorspellers die uiteindelijk als beste uit de bus komen, krijgen een Vip-behandeling voor twee personen bij Ajax in de Amsterdam ArenA in het thuiswedstrijd van 2000-2001. U kunt nog in aanmerking komen voor deze prijs. Voor deelname of meer informatie over de spelregels kunt u kijken op www.abnamro.nl/ajax. Ook op de officiële homepage van Ajax (www.ajax.nl) is informatie te vinden over het spel. Foto: Yvonne Witte Sinds het begin van dit seizoen prijkt een doel van de foto is het ledenrestaurant wat bijzondere foto aan een van de muren van Ajax' meer cachet te geven, ledenrestaurant. Maker is Dirk P.H. Spits en Foto: Louis van de Vuurst Dirk P.H. Spits is lid van Ajax. In opdracht van de club maakte hij op 6 april 1999, tijdens de erewedstrijd van Johan Cruijff, deze sfeervolle foto. Het is een photoprint op linnen en de omvang is maar liefst één bij zes meter. Met behulp van Maurice Tromp, Tom Schouten en Detlef Meyer, fotolaboranten en Ajax- liefhebbers, werd de foto digitaal bewerkt en zo ontstond dit imponerende kleurengamma. De erewedstrijd is niet het enige bijzondere moment dat Spits heeft gefotografeerd. Ajax' laatste wedstrijd in de Meer werd eveneens door hem vastgelegd. Ook dit stukje Ajax-historie heeft een plekje gekregen in het ledenrestaurant. 1 999 149 AJAX MAGAZINE NO

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 149