ORADES I Wie zijn wij? Onze werkwijze? Contact C^reatin f H our buómeóó Enabling Information Solutions Orades BV is een bedrijf dat zich ten doel heeft gesteld projecten op basis van Fixed-price Turn-key overeenkomsten te rea liseren. Hierbij wordt uitgegaan van een sterke interactie tussen informatie-technologische en bedrijfskundige aspecten. In de praktijk betekent dit dat Orades de door haar uitgevoerde projecten combineert met de ondersteuning van op handen zijnde organisatieveranderingen en het maken van proces beschrijvingen en werkinstructies. Daarnaast biedt Orades uw bedrijf de mogelijkheid te groeien richting een nieuwe software-omgeving annex infrastructuur. Dat doen wij, in gezamenlijk overleg, door het opstellen van een groeimodel. Hierbij worden uw bestaande applicaties en infra structuur geïntegreerd in de nieuwe omgeving. Dat concept zorgt er voor dat u zich kunt verzekeren van een applicatie en dito hardware-infrastructuur met "zekerheid en zicht richting de toekomst". Wij werken volgens een concept waarin voortschrijdend inzicht een plaats heeft. Waar men binnen traditionele projec ten vaak vanuit de strategie werkt dat alles in, door eind gebruikers goed te keuren, ontwerpen beschreven wordt, om vervolgens die resultaten te verwerken in het eindprodukt, hanteren wij bij Orades een geheel andere werkwijze. In de praktijk merken wij namelijk dat de conventionele werkwijze maar al te vaak aanleiding geeft tot discussies tijdens de eind fase. Die discussies ontstaan omdat eindgebruikers de ver taling tussen theoretische geschriften en de praktijk vaak anders beleven dan wij automatiseerders dat doen. Orades zal binnen een project de klant dan ook te allen tijde de mogelijk heid bieden wijzigingen in ontwerp en resultaat toe te passen en dat zonder af te doen aan de gemaakte Fixed-price Turn key afspraken. We noemen dat protocyclisch ontwikkelen binnen de SDM normering. Hoe wij dat doen en hoe de methodologie daarbij exact wordt toegepast? Neem contact op voor tekst en uitleg en een demonstratie van het resultaat. Bezoekadres Postadres Telefoon Fax URL Mail Grachtweg 34, 2161 HN Lisse Postbus 333, 2160 AH Lisse 0252 430910 0252 430919 www.orades.nl info@orades.nl sales@orades.nl Compaci Solution Partner OPACLP Cerrifieri Solution Partner

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 6