Uitblinker Brian Laudrup wordt door Shota Arveladze bedankt voor diens voorzet in het duel tegen Elburger SC. international Marek Kozminski, die vanaf vandaag twee weken op proef is. Z>t>nAerA<lfl 8 Waar de training gisteren niet veel gedenkwaardige momenten opleverde, is het nu een drukte van belang rondom het trainingsveld. Reden is Nikos Machlas. De Griekse spits heeft vandaag vrijaf gekregen, maar verschijnt 's middags toch in het stadion. Machlas laat de groepstraining aan zich voorbijgaan en zondert zich met looptrainer Laszlo Jambor af voor een individuele training. De fans zijn in groten getale aanwezig om hun nieuwe idool voor Foto: Louis van de Vuurst het eerst te bewonderen. Enkelen van hen dragen zelfs al een Ajax-shirt met de naam Machlas op de rug. \Jri/A,ag /uil Sibon naar Sheffield Ajax maakt bekend dat Gerald Sibon volgend seizoen zal uitkomen voor Sheffield Wednesday. De spits, die in Amsterdam nauwelijks aan spelen toekwam, keert in de namiddag terug van zijn onderhandelingen in Sheffield. Op Schiphol beantwoordt hij de vragen van de media. 10 jttii De eerste oefenwedstrijd Ajax speelt zijn eerste oefenwedstrijd tegen de amateurs van Taxandria uit Oisterwijk. Zonder de in Amsterdam achtergebleven Dani, Van Halst, Nieuwenburg, O'Brien, Babangida, Benni en Tobiasen wint Ajax het duel eenvoudig met 9-1. Twee van de negen doelpunten staan al na vier minuten op naam van Martij n Reuser. In totaal komen er zeventien Ajacieden in actie. In de eerste helft zijn dit Grim, Vierklau, Verlaat, Winter, Kozminski, Culina, Reuser, Witschge, Laudrup, Nikos Machlas werkt zijn eerste looptraining in Ajax-tenue af. AJAX MAGAZINE SEPTEMBER 1999 Arveladze en Gronkjasr. In de rust blijven Grim, Verlaat, Winter, Reuser, Laudrup, en Gronkjaer achter in de kleedkamer. Zij worden vervangen door Van den Ban, De Cler, Knopper, Ikedia, Machlas en Wamberto. 'yHshtytA.ag jiitï Weerzien met De Lutte De eerste week van de voorbereiding, inclusief de vrije zondag, is gepasseerd en na de gebruikelijke ochtendtraining reist een selectie van 25 man rond het middaguur af naar De Lutte. Rudy, Gorré, Hoekstra, Babangida, Mensah, Juan en Kinkladze gaan niet mee op trainingskamp in het rustieke, bosrijke dorpje. Rusten op de kamers is het credo tussen 15.00 en 17.00 uur en om 18.00 uur volgt de tweede training van vandaag. De dag wordt afgesloten met een diner in het plaatselijke hotel, dat fungeert als Ajax' tijdelijke thuishaven. i3 ju-Ct Oldenzaal is het decor voor Ajax' tweede oefenduel. In navolging van het Oisterwijkse Taxandria is het vandaag de beurt aan de amateurs van hoofdklasser Quick '20 om als tegenstander van Ajax het veld te betreden. De Oldenzaalse equipe moet acht doelpunten incasseren van de ploeg van Jan Wouters, die voor de rust Foto: Louis van de Vuurst

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 13