151 De teams van de toekomst 18 Hyvasti Jari 10 De bekerr de huldiging en het afscheid MAGAZINE 12e jaargang nr. 8 juni 1999 Ajax Magazine verschijnt 9 keer per jaar Uitgever: Tema Uitgevers, Debbemeerstraat 25, 2131 HE Hoofddorp Telefoon: 023-563 54 34 Fax: 023-563 30 54 Website: www.temabv.nl. Productie: Albert Aandeweg Hoofdredacteur: Michel Sleutelberg Redactie: Raymond Bouwman, David Endt, Erol Erdogan, Marcelle van Hoof, Erik Somers (beeldredactie) Medewerkers aan dit nummer: Carel Berenschot, Jeroen van den Berg, Herman Bosschieter, Erik Brouwer, Hugo Camps, Thijs Damsma, Frans van Duijn, Henri Goldsman, Wim Heisterkamp, Youp van 't Hek, Piet Keizer, Rick de Leeuw, Erik van Leeuwen, Liesbeth Ligtenberg (Panini), Tijn Middendorp, Leena Mononen, Jan Mulder, Nona Oerlemans, Scato van Opstall, Rik Planting, Michael van Praag, Thomas Rap, Egbert Jan Riethof, W.F. Schoevaart, Remco Stunnenberg, Simone Tacx, Matty Verkamman, Evert Vermeer, Klaas Vos Fotografie: Tessa Posthuma de Boer, Wanda Tuerlinckx, Sander Veeneman, Louis van de Vuurst, Yvonne Witte Vormgeving: Vriedesign/John de Vries Omslag: Fotografie: Tessa Posthuma de Boer (Blind), Louis van de Vuurst (Litmanen), Panini Nederland (Blind). Lithografie: Luuk Divendal, Sjoerd Claassen Druk: Roto Smeets Utrecht Distributie: Aldipress Advertentie-exploitatie: Tema Sport: Rolf H. van Aller, Peter Beukelman, Erik Jansen, Pascal Jonkman, Sven-lgor Oud Abonnementen: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u zich tot wederop zegging abonneren op Ajax Magazine. Een jaargang Ajax Magazine bestaat uit 9 nummers. Voor vragen is de abonnee service dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot '10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonneeservice is 023-5638681 Ajax Magazine verzamelband: Door het insturen van de antwoordkaart in dit magazine kunt u de Ajax Magazine verzamelband 1998-1999 bestellen. Het is bovendien mogelijk verzamelbanden van eerdere seizoenen te bestellen. Voor vragen kunt u bellen met de abonneeservice, dagelijks bereikbaar van 8.30 uur tot 10.00 uur. Het telefoonnummer van de abonnee service is 023-5638681 Copyright: Niets uit dit magazine mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever 152 Ajax 2 verspeelt kampioenschap 158 Al: wisselvallig seizoen, mooi slot 164 El: Tafelvoetbal 167 Uitslagen en standen jeugdelftallen 171 Toetje zonder slagroom voor zaterdag 180 Veteranen gematigd tevreden 183 Uitslagen en standen zaterdagelftallen Nyt me tiedamme, etta han lahtee. Olemme jo jattaneet jaahyvaiset, sanoneet 'hyvasti'. Mutta me tapaamme viela, tulemme toisiamme vastaan, seuraamme toisiamme, onnittelemme uusista menestyksista. Jari, kaikkea hyvaa sinulle! Ten slotte werd duidelijk dat Ajax maar beter de beker kon winnen om zeker te zijn van Europees voetbal. Ajax won die beker inderdaad, voor de veertiende keer in de geschiedenis, en daarmee werd Hemelvaartsdag de vrolijkste dag van het seizoen, dat met het afscheid van Jari Litmanen en Danny Blind een emotioneel slotakkoord kreeg. Een gedenkwaardige week in mei. Nu weten we dat hij gaat. We hebben al afscheid genomen, vaarwelgezegd. Maar we zullen elkaar blijven zien, elkaar tegenkomen, elkaar volgen, elkaar feliciteren met nieuwe successen. Jari, het ga je goed. 4 AJAX MAGAZINE JUNI 1999

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 4