Feest! Jan Mulder Henk van der Meyden Mark van den Heuvel Raoul Heertje Edwin Struis Wim Kieft PE HEREN MEP IA samenstelling Michel Sleutelberg Hesp. Betrekkelijke onzin. Zenden. Pure wartaal. Reiziger. Een komma met geluid. Kluivert. Moeilijk, moeilijk. Cocu. Kan er mee door. Van Gaal. Bangaal in het Spaans. Keeperstrainer Hoek. Ook niet te doen. Maar het meeste medelijden met de speaker van Barcelona voel je bij de naam De Boer. 'Debeur.' Jan Mulder in de Volkskrant van 1 maart 'Van der Lem', is zo verschrikkelijk Amsterdam-Noord, dat hij het verstand van iemand uit Barcelona te boven gaat. En dat ook nog met 'Gerard' ervoor. Je kunt avondcursussen op de Johan Cruijff Universiteit houden om ze iets van de achtergronden, drijfveren en nut van Gerard van der Lem bij te brengen, het zal niet lukken, de Spaanse leerlingen kijken je na een maand blokken nog even uitdrukkingsloos aan. Jan Mulder in de Volkskrant van 1 maart Waarom krijgt Jan Mulder geen eigen show? Henk van der Meyden in De Telegraaf van 1 maart De zo vaak geblesseerde Ajacied Jari Litmanen deed gistermiddag tegen Sparta weer eens mee, maar geen enkele journalist informeerde na afloop naar zijn gezondheid. Het ging in honderd varianten over zijn toekomst en honderd keer antwoordde Jari Litmanen dat hij het nog niet weet. De Volkskrant van 1 maart Een voorbeeldig prof, een heerlijk, eerlijk mens. Alleen gisteren loog hij even. Een leugentje om de bestwil van zijn club. Trouw van 1 maart Wat dacht u van een baan bij Ajax? "Tja, Ajax is wel mijn club, daar heb ik acht jaar gespeeld. En ik woon vlakbij." U moet vaker gaan kijken. "Ik ben naar de ArenA gegaan omdat Arjan van der Laan het idool is van mijn zoontje, vandaar." Mark van den Heuvel belt met Hans van der Zee in Sportweek van 2 maart NRC Handelsblad bracht afgelopen weekend het opzienbarende nieuws dat Arie van Os bij Ajax veel, zo niet te veel macht heeft. Vooral zijn enorme invloed op het aan- en verkoopbeleid zou opvallend zijn, want zijn voetbalkennis is beperkt. Ik verwacht dat de kwaliteitskrant de komende weken met nog veel meer opzienbarende onthullingen zal komen. ...eigen show... Fntn\- I miis van rip Viiurd Het is 6 april en ik ben op weg naar de wedstrijd Ajax - Barcelona. In de metro zitten veel mensen die dezelfde kant opgaan. Er heerst een ontspannen stemming, anders dan bij grote wedstrijden. Bij de ArenA zelf is het niet anders. Er staan lange rijen mensen voor de poorten, maar niemand wordt nerveus. Veel fans dragen een gecombineerde Ajax/Bar^a-sjaal. Politiemensen worden gedold en lachen hierom. Als ik bij de hoofdingang mijn perskaart heb opgehaald, lees ik de bijgevoegde informatie nog eens goed door. Er zal na afloop van de wedstrijd een persconferentie zijn met Van Gaal, Wouters en Cruijff. Dat kan leuk worden, want voerden Cruijff en Van Gaal niet een publiek gevecht uit tijdens de erewedstrijd voor Cruijff in Barcelona? Op weg naar de perskamer kom ik langs de bus met oud spelers van Ajax. Vrolijke boel. John van Loen, toch een van de jongsten in het gezelschap, verzucht enkele meters nadat hij de bus heeft verlaten: 'Tjonge, ik ben nu al moe.' Barry Hulshoff loopt naast hem en ziet er inderdaad een stuk fitter uit. In de perskamer van Ajax is het drukker dan anders. Veel bekende gezichten, dat wel, maar je ziet ze meestal niet bij competitiewedstrijden van Ajax. Ook de heren media willen dit spektakel kennelijk niet missen. En zeg nu zelf, als je van tevoren weet dat spelers als Groot, Suurbier, Krol, Rijkaard, Swart, Keizer, de gebroeders Mühren, Haan, Neeskens, Van Basten en natuurlijk Cruijff zelf acte de précense zullen geven, dan ben je toch eigenlijk gek als je daar niet bij bent? Doet AJAX MAGAZINE MEI 1999

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 236