blijft tobben mw ai Het leek alsnog een mooi seizoen te worden. De A1 verpletterde weer de meeste tegenstanders en was terug van weggeweest. Misschien werd er te vroeg gejuicht. Het hoogste jeugdelftal heeft het opnieuw moeilijk, want een aantal tegenstanders was in het geheel niet van plan om zich door Ajax te laten inpakken. Veel punten werden er niet gehaald de afgelopen p|pode. Het zogenoemde vlaggenschip van de jeugdopleiding verloor wedstrijd na wedstrijd. Iets wat niet in de lijn der verwachtingen lag gezien de eerder behaalde resultaten na de winterstop. Natuurlijk had het elftal van trainer/coach Jan Olde Riekerink het voor de kerst moeilijk in de competitie, maar na de door Simone Tacx foto's Louis van de Vuurst oliebollen en appelflappen waren de mannen van de toekomst goed op koers. Achtereenvolgens werd dan ook gewonnen van Telstar (10-0) en Heerenveen (6-1) en leek de Al alle pech van de maanden ervoor ver achter zich te hebben gelaten. Helaas werd de stijgende lijn niet voortgezet en moest de ploeg weer verliezen incasseren. 'Dit was het laatste wat ik verwacht had,' verzucht Cas Harms, de leider van de Al. 'Ik was juist zo optimistisch gestemd de laatste tijd en nu moet ik opnieuw sombere geluiden laten horen, of ik wil of niet.' Kwame Quansah snelt zijn tegenstander voorbij in de wedstrijd tegen Feyenoord. Rotterdammers. Revanche was dus de enige remedie. Op de Toekomst was de wil er dan ook wel en waren de jongens tot in hun kruin gespannen, maar toch ging het mis. Aaron Mokoena scoorde tegen Feyenoord één van de twee Ajax-doelpunten. Het mocht niet baten want de Rotterdammers wonnen voor de tweede keer dit seizoen met 3-2. AJAX MAGAZINE MEI 1999 Frustraties Het eerste struikelblok dat de ploeg tegenkwam was Feyenoord. Er was Ajax een hoop aan gelegen om juist dit duel te winnen. Niet alleen omdat het de klassieker is, maar ook omdat de heenwedstrijd bij de hele selectie en de leiding nog vers in het geheugen lag. Op Varkenoord had de Al eerder dit seizoen schlemielig met 2-1 verloren van de

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 136