Eindelijk weer competitievoetbal ZAmVAC, 1 Het laatste wedstrijdformulier van voor de winterstop was gedateerd 14 november. Precies twee maanden later kwam ons eerste zaterdagelftal eindelijk weer eens binnen de lijnen voor de competitie. door Wim Heisterkamp foto's Louis van de Vuurst Tegenstander was het altijd moeilijke Amstelveen, maar ditmaal had Ajax niet zo heel veel problemen met zijn opponent. Ajax won zeer ruim met 4-0, maar daarbij moet worden aangetekend, dat de Ajax- defensie, met name in de eerste helft, toch wel wat kansjes aan Amstelveen weggaf. Dat was echter niet scherp genoeg om daarvan te profiteren. Ajax was deze middag gewoon de betere en het nam voor de thee dan ook verdiend de leiding. Een vrije schop van Jerry de Koning werd door Paulo Meijndershagen knap tegen de touwen gekopt. In de tweede helft speelde Ajax nog wat beter en als de Amstelveen-doelman niet zo goed op dreef was geweest, was het voor de gasten waarschijnlijk op een debacle uitgelopen. Nu wist hij inzetten van Paulo Meijndershagen en Raymond Bennekers bekwaam uit zijn doel te ranselen. Maar na een kwartier moest ook hij capituleren. Giorgio Tsie stuurde Raymond Bennekers de diepte in en deze rondde het ditmaal koelbloedig af (2-0). Vanaf dat moment was de ploeg uit Amstelveen geen moment gevaarlijk meer en het was alleen maar de Raymond Bennekers scoorde tegen Amstelveen Ajax' tweede doelpunt en stelde met zijn voorzet Said Saïdi-Amor in staat de 4-0 eindstand op het bord te zetten. AJAX MAGAZINE APRIL 1999 145

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 145