Ajax steunt de VU kinderkliniek Steun de VU kinderkliniek Een sportieve keus! VARIA TiJJani Babangida: 'Maak het verblijf in het ziekenhuis wat plezieriger, word net als ik ook een echte "Vriend" van de VU Kinderkliniek.' Edwin van der Sar: 'Dankzij uw en onze steun kunnen we de kinderen in de VU kliniek toch nog een beetje een prettig leven geven. Hoe meer "Vrienden" hoe meer vreugd!' In de kinderkliniek van het VU ziekenhuis komen jaarlijks duizenden kinderen. Er worden veel Ajax-fans in de kinderkliniek behandeld, die graag zouden willen voetballen, maar dat nu helaas niet kunnen. De voetballers van Ajax steunen de VU kinderkliniek. Want er is geld nodig voor extra voorzieningen, zoals een gezellige inrichting van de polikliniek, speelgoed en extra activiteiten voor de kinderen. Volg het goede voorbeeld en steun ook de kinderkliniek van het VU ziekenhuis, zodat de kinderen er een prettiger verblijf hebben. Een sportieve keus! Voor meer informatie over de Vrienden VU kinderkliniek: VU ziekenhuis, Unit Speciale Projecten/PRV, telefoon 020 - 4443165, e-mail usp.project@azvu.nl. Of stuur de bon op! Jonge Ajax-fans, doe mee aan de tekenwedstrijd en win vrijkaarten voor een thuiswedstrijd van... Ajax Teken je toekomst Doe mee aan de tekenwedstrijd en win een van de 100 prijzen. Maak een tekening over je toekomstdroom, wat zou je in de toekomst het liefste willen? Martijn Triesscheyn werd toen hij twaalf jaar was in de VU kinderkliniek behandeld voor leukemie. Inmiddels is hij 21 en doet hij zelf onderzoek in het VU laboratorium van de afdeling waar hij zelf ooit patiënt was. Een paar jaar geleden schreef hij Louis van Gaal een brief met de vraag of Ajax iets voor de patiënten kinderkliniek kon doen. Sindsdien is vriendschap met Ajax gegroeid. in de een Stuur de tekening voor 1 maart 1999 op naar AFC Ajax, t.a.v. Hospitality afdeling, Arena Boulevard 29, 1100 AM Amsterdam Zuidoost. Vermeld daarbij je naam, adres, leeftijd en telefoonnummer. De tekeningen worden beoordeeld door een vakkundige kinderjury bestaande uit jonge Ajax-spelers en kinderen van de VU kinderkliniek. De uitslag wordt bekendgemaakt via de nieuwsbrief van de kinderkliniek die iedereen thuisgestuurd krijgt. En... misschien word je wel beroemd, want de mooiste tekeningen worden afgedrukt op ansichtkaarten en folders en in het Ajax Magazine! De prijzen Hoofdprijs: een set van vier vrijkaarten op de VIP-tribune voor een wedstrijd van Ajax. Tweede prijs: een Ajax-shirt. Derde prijs: een rondleiding door het stadion inclusief een bezoek aan de training van Ajax. -3x|- Ajax steunt de VU kinderkliniek en helpt mee aan een gezonde toekomst voor kinderen. Wees sportief en draag ook een steentje bij! Ja, ook ik help de kinderen in het VU ziekenhuis en word 'Vriend van de VU kinderkliniek'. Naam: dhr/mevr Adres: Postcode en woonplaats: Knip deze bon uit en doe hem op de post, dan ontvangt u een acceptgiro thuis. En natuurlijk houden wij u op de hoogte van de ontwikkelingen op de VU kinderkliniek. Adres: VU Ziekenhuis, Unit Speciale Projecten, Antwoordnummer 7700, 1000 SN Amsterdam. Een postzegel mag, maar is niet nodig. AJAX MAGAZINE JANUARI 1999 163

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 163