Hoe veilig is uw merk in Europa? Markgraaf Let op uw merk ■Hl Als ondernemer pakt u graag de mooie kansen. Ook over de grens. En zo komt u in Europa steeds beter bekend te staan. Maar, en dat blijft een wet in het economisch verkeer, hoe bekender je wordt, des te meer proberen bepaalde types aan je goede naam te knagen. En hoe sterk staat u dan? Dat hangt er helemaal van af. Hopelijk heeft u uw bedrijfsnaam en de namen van uw produkten en dien- sten al officieel geregistreerd als merk. En dat in alle landen waar u actief bent. Of dacht u dat u door de bescherming voor Nederland ook wel goed zat in de rest van de Europese Unie? We verzekeren u: dat is niet het geval. Bovendien kennen we sinds 1 april een nieuwe wet voor het zogenaamde 'Gemeenschapsmerk'. Een wet die met één enkele regi stratie in Alicante bescherming biedt voor de gehele Europese Unie. Dat lijkt mooi en makkelijk, maar er zitten de nodige haken en ogen aan. Kent u die? Of heeft u de tijd en expertise om er alsnog achter te komen? Als u dat niet zeker weet, denk dan eens aan Markgraaf. Want als grootste onafhankelijk merkenbureau van Nederland kennen wij alle ins en outs van dit complexe terrein. We adviseren grote en kleine ondernemingen over de beste oplossingen, regelen de registratie in Alicante of bij de nationale merken bureaus en bewaken merken overal tegen inbreuk. Zo 'wordt een goede Markgraaf naam meer dan een reputatie; u krijgt er een machtig wapen bij in de strijd om de Europese markt. Waard om op te (laten) letten dus. Wilt u daar meer van weten? We hebben een brochure voor u klaarliggen. Markgraaf BV, Postbus 22722, 1100 DE Amsterdam Zuid-Oost. Telefoon (020) 564 14 11. Fax (020) 696 23 03.

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 14