Cedric van der Gun en Tim de Cler trappen nog een balletje in de catacomben na afloop van hun trainingsarbeid in het krachthonk, waar zij evenals hun ploeggenoot Robert Jan Ravensbergen hard werken aan het herstel van zware blessures. staat van de trainingsvelden door de overvloedige regen, moest Jan Wouters met zijn mannen regelmatig improviseren om de conditie op peil te houden en het wedstrijdritme vast te houden om toch Gemotoriseerd vertier moest in een periode van afgelastingen het moreel van het tweede elftal op peil houden. straks de strijd weer aan te kunnen gaan met onze tegenstanders. Dat viel niet altijd mee, omdat het voor een voetballer niet alles is om regelmatig in de zaal aan de slag te moeten. De kans is dan groot dat de verveling gaat toeslaan. Om dat zoveel mogelijk te kunnen vermijden, besloten we onder meer een dag naar het circuit van Zandvoort te gaan. Eerdere evenementen op cross- en carterbanen toonden aan, dat het afreageren van de agressie op een gemotoriseerd voertuig op een ongevaarlijk terrein een prachtige remedie is. Het van elkaar willen winnen levert de prachtigste en meest spectaculaire beelden op, waarbij je als begeleiding soms maar even de andere kant opkeek. Hoewel de meeste spelers probeerden de gedoodverfde winnaar van de zege af te houden, was het wederom Arno Splinter die met ruime afstand als winnaar van de diverse onderdelen uit de bus kwam. 's Avonds hebben wij gewoontegetrouw deze dag tot in de late uurtjes met elkaar afgesloten in een heerlijk Amsterdams eetcafé. Op het laatst stond de bediening vóór de tap en bevonden onze jongens zich erachter. Zulks moet kunnen, als het in het belang van de teamgeest is en dat zijn dit soort dagen. Voldaan stapten wij na afloop in een rits klaarstaande taxi's, die reeds geruime tijd voor de deur op ons stonden te wachten en onderweg getuigend van een flinke dosis Amsterdamse humor brachten de chauffeurs ons veilig thuis. Wij gaan ervan uit in het volgende Ajax Magazine meer te kunnen melden over de wedstrijden van Ajax 2, maar in Nederland weet je het met ons wisselvallige weer nooit. 134 AJAX MAGAZINE JANUARI 1999

Magazine (1987-2007) | 1999 | | pagina 134