Kan uw intranet dit Livelink Intranet Intranet OPEN TEXT De eerste en enige suite met toepassingen voor intranets die bijdraagt aan uw productiviteit. TM Het beheren van complexe bedrijfsprocessen houdt tegenwoordig in dat managers en projectteams bedrijfsgegevens altijd moeten kunnen vinden, opvragen, bewerken en delen. Ongeacht de locatie of het platform waarop de gegevens zijn opgeslagen. Met Livelink Intranet kunt u documenten beheren, samenwerken aan projecten en workflows coördineren. Via het alom geprezen full-text retrieve- systeem vindt u snel en eenvoudig de gewenste gegevens. Met Livelink Intranet vergroot u de productiviteit door mensen en gegevens bij elkaar te brengen, altijd en overal. Livelink is een "off-the-shelf" applicatie en kan direct na installatie gebruikt worden. Het enige wat uw gebruikers nodig hebben, is een modem en een webbrowser. De investeringen in netwerken, data bases en toepassingen gaan niet verloren, maar worden geïntegreerd in de wereldwijde infrastructuur van het Internet. Een intranet, gebaseerd op Livelink, biedt ondersteuning voor documentverzamelingen van elke omvang en een onbeperkt aantal gebruikers. Uiteraard zijn verschil lende functies ingebouwd voor beveiliging en toegangscontrole. Veel multinationals en grote bedrijven vertrouwen op de kracht en flexibiliteit van Livelink Intranet voor het oplossen van hun complexe bedrijfsproblemen. Livelink is de enige intranet-suite die "De flexibiliteit, openheid en veelomvattendheid van Livelin\ Intranet zijn voor ons de doorslaggevende factoren geweest bij het besluit om Livelin\ toe te voegen aan onze op intranet werden gebaseerde systemen voor informatie beheer, aldus Robert Hoog, vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van de productdivisie 'Open Enterprise Computing van Siemens Nixdorf. u écht kan helpen. Het is ook de enige suite die nu leverbaar is. Neem vrijblijvend contact met ons op, zodat wij u kunnen laten zien wat Livelink Intranet voor uw bedrijf kan betekenen. Bezoe\ onze sitewww.opentext.com of bel 023-565 2333 voor meer informatie. info@opentext.nl Putting the Web to Wort{m Livelink, Open Text en "Putting the Web to Work" zijn handelsmerken van Open Text Corporation. Alle andere handelsmerken zijn het eigendom van de respectievelijke bedrijven.

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 193