ze band kunnen wij aflezen ïodig veel omrijdt omdat zijn en geleden tijdens een zeer id-Limburg van de zenuwen 3 wegenkaart heeft gemorst ir aeworden is ©Interleasing moeten blijven. Frank is een van de beste verdedigers ter wereld en voor Ronald geldt hetzelfde alleen dan als middenvelder. Ik hoop uit het diepste van mijn hart dat deze jongens hun contracten uitdienen. Voor ons, de supporters, voor Ajax, en voor het Nederlandse voetbal in het algemeen. Wanneer zij echter toch weggaan, adviseer ik Ajax de volgende minimumprijzen: Frank de Boer: 50 miljoen (zie Stam) Ronald de Boer: 50 miljoen (zie Frank) Voor minder moet de club het absoluut niet doen, want dit bedrag compenseert de verliezen in het team en op de beurs. Ingmar Kloos, Tampa, Florida Europees kampioen Toen de De Boertjes vorig jaar hun contract tekenden, wisten zij wel degelijk waarvoor zij tekenden. Om onder dat contract uit te komen, hebben zij zeer onsportieve uitspraken gedaan over Ajax en de trainer. Wat mij betreft zou Ajax bij de De Boertjes een claim moeten indienen voor gederfde inkomsten. Dit zou ook een goede les zijn voor andere spelers die geen waarde aan hun contract hechten. Ik vraag mij trouwens wel af of Louis van Gaal Ajax in zijn geheel naar Spanje wil halen? In dat geval wordt Ajax toch nog Europees kampioen, maar dan in het shirt van Barcelona. Misschien zou Ajax het Barcelona-shirt kunnen gebruiken voor de uitwedstrijden? John den Haan, Gorinchem Balvastigheid Ik ben blij dat de De Boertjes hebben besloten om toch weer voor Ajax te voetballen. Ajax kan namelijk wel weer wat opbouw van achteruit en wat balvastigheid op het middenveld gebruiken. Frank en Ronald zijn de beste voetballers van Nederland en Ajax heeft niet voor niets zoveel moeite gedaan om ze te behouden. Laten we hopen dat ze de smaak weer zo te pakken krijgen dat ze toch nog langer dan een seizoen blijven. Rene Gieling, Nijmegen Kinderachtig Ik vind het gedrag van de gebroeders De Boer erg kinderachtig. Ze hebben zichzelf hiermee alleen maar voor paal gezet. Eerst heel Ajax afkraken en vervolgens met hangende pootjes terugkomen. Ze hadden toch vorig jaar ook wel kunnen bedenken dat ze hier niet tot 2004 wilden voetballen? Ik vind dat ze blij mogen zijn dat Ajax ze nog terug wil, want ze hebben de club verraden. Het is dat ze goed kunnen voetballen, anders had ik ze al lang verkocht. Jasmijn de Vries, Leiden k ^vvvviuvll Iwb Het beste in wagenparkbeheer. Bel voor meer informatie (020)312 36 00.

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 165