Aan het profiel van dat de bestuurder o W jé echtgenote twee w< spannende puzzelrit door een beker koffie op z'n nieu die daardoor totaal onleesb Afhaalwinkel De terugkeer van de De Boertjes is, sportief gezien, positief voor Ajax. Bovendien versterkt de terugkomst de onderhandelingspositie van Ajax ten opzichte van clubs die geïnteresseerd zijn in spelers van Ajax, nu en in de toekomst. Blijkbaar heeft Ajax geleerd van de fouten die in het verleden zijn gemaakt bij transfers van waardevolle spelers. Ajax is geen afhaalwinkel meer waar je voor een prikkie toptalenten kunt inslaan. Het is een teken van minachting naar Ajax toe dat een club als Barcelona langdurige contracten van spelers van wereldklasse denkt af te kunnen kopen met een bedrag dat in geen verhouding staat tot hun kwaliteiten. Frank en Ronald hebben, kennelijk aangespoord door hun bataljon zaakwaarnemers, gegokt en verloren. Natuurlijk is het voor iedere voetballer een droom om uit te komen in een absolute topcompetitie, maar ik denk dat de drang van de tweeling om deze droom uit te laten komen, kunstmatig tot stand is gebracht. Mensen maken fouten en fouten moeten vergeven kunnen worden. Het is voor beide partijen van belang hiervan te leren en er profijt uit te trekken. R. Noordwijk, Amsterdam Verkennen Ik vind het geweldig dat de De Boers weer terug zijn, maar de manier waarop vind ik jammer. Misschien kan Ajax in het vervolg wat zachter optreden tegen zijn spelers. Als mijn kinderen oud en wijs zijn, gaan ze ook de deur uit. Deze jongens hebben bij Ajax veel geleerd en altijd hard gewerkt. Ze zijn er al vanaf de jeugd en nu willen ze vrij zijn en de wereld verkennen. Hoewel ik de opstelling van Ajax goed kan begrijpen, vind ik dat we Frank en Ronald eerlijk moeten behandelen en ze moeten geven waar ze recht op hebben. Koos van Gulik, Brisbane, Australië Adviesprijzen Ik ben heel blij met de terugkeer van de gebroeders De Boer bij Ajax. Ik vind alleen wel dat Frank en Ronald ook na juli 1999

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 164