In het tweede rijtje ZAttWAG In de eerste vijf ontmoetingen van het nieuwe seizoen heeft het hoogste zaterdagelftal moeten ervaren, dat het niet ieder jaar automatisch kan meedoen om de hoofdprijzen. Met drie nederlagen en twee overwinningen bevindt het team van trainer Edmond Claus zich voorlopig 'in het tweede rijtje'. Dat wil uiteraard nog niet alles zeggen, maar het betekent wel, dat het er in de volgende periode nog een schepje bovenop zal moeten gooien. rterdagelftal van Ajax startte de competitie niet een uitwedstrijd in Hoorn tegen ZÉpluwen '30. 'De omgekeerde wereldJ werd er na de wedstrijd gefluisterd. Ajax was deze wedstrijd heer en meester, ma.ir werd desalnietemin met een 4-0 ned^pg naar huis gestuurd. In het eerste half uur verprutste Ajax een viertal uitgespeelde kansen, met als gevolg dat de De Ajax-muur tegen Putten: Giorgio Tsie, Dennis Boogaard, Danny Murphy, Marc Geestman, John Hofwijks, Raymond Bennekers en Paulo Meijndershagen, met rechts in het doel Dennis van der Wal. door Wim Heisterkamp foto's Louis van de Vuurst Ajax-aanvallers steeds nerveuzer werden en keer op keer balverlies leden. De lepe ploeg van Zwaluwen loerde op de counter en Ajax kreeg vooral in de tweede helft een lesje in efficiency. In totaal verscheen de Hoornse ploeg misschien een tiental keren voor het doel van Dennis van der Wal en dat resulteerde in vier doelpunten, waarvan er twee uit een corner tot stand kwamen en één uit een vrije schop van zo'n vijfentwintig meter. Ajax daarentegen kreeg zeker een tiental corners, maar het wist eigenlijk niet gevaarlijk te worden in dat soort situaties. Stiefkind Thuis tegen Veensche boys, een ploeg uit Nijkerkerveen, speelde Ajax opnieuw het beste voetbal, maar opnieuw was de afwerking het stiefkind en daardoor bleef onze tegenstander lang in eigen kansen geloven. Omdat in de defensie ditmaal echter geen fouten werden gemaakt, bleef AJAX MAGAZINE DECEMBER 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 149