zoals men wil. Ajax heeft er indertijd echter de voorwaarde aan verbonden dat men de trappen en opgangen vrij zou houden. Daarmee ging de F-side van harte akkoord. Helaas moet ik constateren, dat men zich nu al niet aan die afspraak houdt. Dames en heren F-siders, u verwacht terecht dat Ajax zijn beloftes gestand doet. Wij verwachten dat echter ook van u. Op wensen van u kunnen wij uiteraard slechts ingaan, als ook u zich aan de afspraken houdt. Wij hebben inmiddels een aanzienlijk bedrag ter beschikking gesteld aan het onder andere uit uw gelederen voortgekomen sfeerteam. Ook wat tijd en aandacht betreft investeren wij hier in hoge mate in. Er zit dit seizoen op onze kosten ook een sambaband op de tribune. Ontneem ons nou niet de lust dat alles te blijven doen door gemaakte afspraken aan uw laars te lappen. Motiveer ons nou ook eens een beetje! Voorrangsregeling Inmiddels is de voorrangsregeling voor uitwedstrijden in de KPN Telecompetitie van kracht. Er zullen in het begin nog wel wat schoonheidsfoutjes aan kleven, maar dat is met ieder nieuw systeem. Desalniettemin hoop ik dat het de betrokkenen wat meer zekerheid zal brengen. Gebroeders De Boer Natuurlijk verwacht u van mij hier ook opmerkingen over de zaak rond Frank en Ronald de Boer. Ik hoop dat u er begrip voor op zult willen brengen dat ik dat niet doe. Hoe het ook afloopt, het blijft in principe een zaak tussen hen en Ajax en ik vind het ten opzichte van hen niet fair om daar in het openbaar mededelingen over te doen. Open dag Wij gaan binnenkort nog eens met de betrokken instanties praten om te bezien of er tijdens onze open dag niet hetzelfde regime kan gelden als bij de open dagen van PSV en Feyenoord. De huidige beperkingen in de Arena hebben ertoe geleid dat wij kaartjes moesten verkopen, met als gevolg dat het stadion niet vol zat. Dat is niet de bedoeling, dat moet anders. Op deze manier creëren wij veel te veel afstand tot ons publiek en dat is absoluut onwenselijk. Namaken kaarten In het Eindhovens Dagblad stond onlangs een artikel waarin gesteld werd dat een seizoenkaart en een clubkaart gemakkelijk na te maken zouden zijn. Daar is wel speciale apparatuur voor nodig, maar toch. Los van de vraag of dit allemaal wel zo is, raad ik u daarom aan om bijzonder voorzichtig te zijn met het uit handen geven van uw kaart. Mocht die intussen namelijk in verkeerde handen gekomen zijn, dan loopt u de kans dat er op een bepaald moment iemand anders op uw plaats zit, met alle vervelende gevolgen van dien. Een daarvan is dat wij gedwongen zijn terstond ook uw kaart te blokkeren en dan zit u er letterlijk helemaal naast. De kans dat u daarna ooit nog voor een nieuwe kaart in aanmerking zult komen, is nihil. Maar een gewaarschuwd mens telt voor twee. Ja toch?! Michael van Praag AJAX MAGAZINE OKTOBER 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 95