1y T In de kleedkamer breng ik een groot deel van mijn tijd door. Het is een heel luxe ruimte. Dit is mijn plek. Mijn naam staat er ook bij. Links van mij zit Jesper Gronkjaer en rechts, maar die stoel is niet te zien zit Kofi Mensah. Twee totaal verschillende mensen, maar eigenlijk zijn we allemaal erg verschillend. Mijn nummer is 22 en daar ben ik wel tevreden mee. LANDSKA! IjmMM»'-» In het ballenhok van Sjaak Wolfs, waar al onze schoenen staan en de ballen liggen, die Sjaak altijd weer prachtig op spanning brengt. Ik kijk hier naar mijn nieuwe schoenen. Veel verslijt ik er niet per seizoen. Het liefst draag ik ze helemaal op. Oude schoenen zitten mij toch het lekkerst. 54 AJAX MAGAZINE OKTOBER 1998 Toen iedereen weer het goede pak aanhad, konden we naar de bus. Op de dag van de wedstrijd gaan we altijd rond twaalf uur naar een hotel. Daar eten we eerst en daarna moeten we rusten tussen half twee en half zes. Dat vind ik best lang. Ik lig met Wamberto op een kamer. Voorlopig is dat erg rustig. Hij spreekt Frans en ik niet. Ik spreek Engels, maar hij weer niet. We kunnen elkaar dus I nog niet uit de slaap houden. Hier hebben we zo vreselijk gelachen. Een dag voordat ik deze foto nam kregen we onze nieuwe kostuums, keurig verpakt in plastic hoezen. Wij hadden de pakken van Gronkjaer, die één meter 87 lang is, en van Babangida verwisseld. Baba begreep er niets van toen hij zijn pak aantrok, en wij moesten alleen maar lachen. Kijk maar naar Oliseh en Tobiasen

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 54