Aan het profiel van c dat de bestuurder 01 mechtgenote twee we spannende puzzelrit door Z een beker koffie op z'n nieu\ die daardoor totaal onleesb; Tobiasen Ole Tobiasen is een nieuwe wereldster, daar ben ik van overtuigd. Hij heeft het niet alleen in zich om beter te worden dan Reiziger, Panucci, Thurram of Petrescu, ook aanvallend staat hij zijn mannetje. Met een subliem stiftje of een krachtige kopbal verschalkt hij menig doelman. Bovendien raakt hij nooit in paniek en zal hij altijd proberen verdedigende situaties voetballend op te lossen. Je zal hem niet snel de bal in vak 411, rij 14, stoel 23 zien rossen. Dus Ajax-bestuur, schotel hem een vet contract voor, een contract waar hij zelfs in zijn stoutste dromen nog niet aan dacht en waar hij van zijn levensdagen geen nee op zal antwoorden. Dan zijn wij in ieder geval verzekerd van het aanblijven van een van de leiders van het 'nieuwe Ajax'. Wil Konings, via Internet Zakkenvullerij Ik vraag mij zo langzamerhand af of het beleid van Ajax erop is gericht alleen nog maar zeer draagkrachtigen naar de Arena te lokken. Het is inmiddels alweer een tijdje geleden, maar ik stond vorig jaar toch behoorlijk met mijn oren te klapperen toen de computer van mijn sigarenboer zonder blikken of blozen meldde dat ik voor de UEFA-Cupwedstrijd tegen VFL Bochum negen tientjes diende neer te tellen. Waar gaat dat heen? Binnenkort worden wij nog verplicht om in een smoking naar het stadion te komen. Dit begint op zakkenvullerij te lijken en valt in geen enkel geval te rijmen met kreten als 'Ajax is van jullie, de supporters'. Wim de Hair, via Internet Plagiaat In een recent verleden heeft PSV, al dan niet via een omweg, vele spelers van Ajax overgenomen. Zowel in het management (Arnesen) als in de technische staf (Bruins Slot) spelen ex-Ajacieden een rol. Het is duidelijk dat men in Eindhoven maar al te graag een Ajax-graantje wil meepikken. Een frappant staaltje hiervan is het overnemen van de Ajax-kousen door PSV. Decennia lang waren hun kousen rood-wit

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 244