Foto: Louis van de Vuurst De spelers Frits Andriese Raymond Barkema Rob Been Raymond Bennekers Dennis van der Berg Jeffrey Boekelaar Marco Boendermaker Dennis Boogaard Cees Boot Jerry Borrius Ramon Bravo Ron van de Broek Ricardo Broks Jan Buskermolen Renato Dijksterhuis Ron Dijkstra Jan van Eijden Julien Emanuelson David Endt Ton Fens Robin Fokke Haydn Foxe Mare Geestman Dennis Gerritsen Patrick de Geus Henk de Gier Brian Grampon Mervin Groenhart Bob Groenteman Frans Grootenboer Rolf Grootenboer Jerry van Haagen Dennis de Haan Mike Harman Dennis Heijt Henk Heijt John Hofwijks Jermaine Holwijn Jasper Ketting Jerry Kisoor Jerry de Koning Robin Kortlevers Martin van Leuven Ernst Ligthart Eli Louhenapessy Richard Louwers Edwin van de Lugt Adil Malouk Paulo Meijndershagen Lloyd de Meza Steve Mijnals Mare Mulders Danny Murphy Joop van Nielen Wim Nijssen Cees van Oevelen Said Ouaali Ron Oudendijk Steef Polak Eugene Poublon Robin Pronk Rob Rein Ronald Renzema Maxim Rettich Paul Reumer Lorenzo Roberts Roy Ronda Jan de Ronde Gerard van Rossum Said Saïdi-Amor Tico Samardzic Dave Samson Dick Schoenaker Nordi van Schuppen Brian Schutz Patrick Schuurman Berend Seur Rogier Siemons Michel Sluymers Dirk Spits Arno Stobbelaar Wim Stuut Sjaak Swart Omar Tahya Niels Tammenga Marco Tang Fabian Taylor Matthijs Teer Tinus van Teunenbroek Ruud Vahrmeyer Rosco Viereck Max Vischschoonmaker Johan de Vos Joop de Vries Ron de Vries Kim van der Waals Dennis van de Wal Paul Wesseling Imro Wielkens Johan Wins Marco van Zoest Silvio Zorgvol Patrick Zwaanswijk Ajax 1 viert de via de nacompetitie bereikte promotie naar de eerste klasse in 1995. Misschien zou zo'n Bobby-training dat naar boven kunnen brengen. Dat laatste stukje dat ze ook nodig hebben om betaald voetbal te halen.' Bobby Haarms denkt dat hij positief zou reageren als Boot het hem zou vragen. 'Ik vind het een leuke opmerking van Cees, iemand die net als ik niet tegen verliezen kan. Waarom zou ik het niet doen? Het is misschien een beetje zielig voor die jongens, maar ik zelf voel me daar niks te min voor. Zoiets doe je gewoon voor je club.' Volgens David Endt heeft de zaterdagafdeling ook zonder doorstroming naar Ajax 1 zijn nut al lang bewezen, namelijk als kweekvijver van nieuwe trainers en leiders. 'Nieuw bloed voor het hart van Ajax. Het echte Ajax-gevoel moet hier vandaan komen, op de Toekomst moeten we de warmte vasthouden voor de vereniging. We moeten de grassroots blijven koesten. Ondanks de verzakelijking mag Ajax nooit het contact met de basis verliezen.' AJAX MAGAZINE OKTOBER 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 166