Op het oog lijken websites identiek. De achterliggende techniek is echter van invloed op snelheid, structuur beveiliging en flexibiliteit. Het Internet is dynamisch. Een website dient dan ook meer te zijn dan een statische presentatie van bedrijfsgegevens. Daarom ontwikkelen wij sites volgens een standaardconcept, waarbij de lay-out zich automatisch aanpast aan de door u te actualiseren inhoud. De onderliggende database reduceert het dataverkeer en zorgt voor snellere toegang tot de gevraagde gegevens. Met een team van programmeurs en vormgevers verzorgen wij het ontwerp, u de inhoud. U praat met een partner die het complete traject voor u verzorgt. Samen met u werken we een projectplan uit en leveren vervolgens een site op die echt dynamisch is. PC Dynamics is actief op het gebied van Webdesign Development, E-Commerce, Internetworking en Enterprise Relationship Management. Voor meer informatie kijk op: www.pcdynamics.nl Of bel: 023 - 56 40 440 en vraag naar Wendy Koster of Dik Graaft Parklaan 6,21 32 BN Hoofddorp Mier liifiüüi S3 Certified Hoe dynamisch is uw website? Crowne Plaza m de holatgarage rijn *5 parkeerplaatsen beschikbaar. Het hotel beschikt over 270 iet mhouse movies, minibar, telefoon, kledingpers, strijkplank en strijkijzer. van atrccndfóoning, T PCDynamics PC Dynamic»' PC Dynamics invert diensten op het eebted van Internet, Int ran Netwerken, Wij ontwikkelen werkende oplossingen voor de zake Door otts gebouwde web-sites worden vanuit «en database gest ontwikkeld met ASP. Het gehele onderhoud van de akte kan eenv eigen beheer worden uitgevoerd. Graag verzorgen wij presents? mogelijkheden te laten zien. tra net en m zakelijke markt, gestuurd en Sinds 1996 houdt PC Dynamics zich bezig met het ontwikkelen van internet toepassingen, waarbij database technologie van Microsoft de basis is. Dit heeft geleid tot het ontwerp van dynamische websites die volledig zelf te onderhouden zijn. Solution Provider VYOUR PARTNER IN NETWORK COMPUTING.

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 155