"Dit rendement... lestand Hulpmiddelen Onderdelen Help Financie el-logistieke software Windows 9x/NT Euro- en 2000-proof Resultaatgericht Meertalig opgebouwd en vormen de top in administratieve software. Als geen ander laat Af AS het tech nisch vernuft van haar software echt ten dienste komen van uw bedrijfsdoelstellingen. Zo geeft Rust is ook voor uw organisatie een prima basis voor een beter rendement. Die rust begint met inzicht. A AS geeft u dat inzicht. Want de com plete A/AS SYBEL-pakketten zijn modulair 15StartI W |;~'AFAS SYBEL Manager media. Zijn opvattingen over het voetbalspel stak hij niet onder stoelen of banken en hij trof in Morten Olsen een enthousiast medestander. Beide trainers proberen het voetbalspel te spelen zoals het hoort: met risico. Ondanks of dankzij de positieve spelopvatting kwam Willem II er Jari Litmanen tracht in balbezit te blijven, op de huid gezeten door Garba Lawal. Net als vorig seizoen had Ajax het ook dit keer niet gemakkelijk in Kerkrade. Toen wist Ajax niet verder te komen dan een 1-1 gelijkspel, mede omdat een treffer van Jari Litmanen werd afgekeurd. Dit seizoen wist Ajax het bezoek aan Roda JC wel winnend af te sluiten. media waarin werd gemeld dat de bij de oprichting van een Europese Superliga betrokken clubs van plan zijn alle wedstrijden via pay-per- view te verkopen. Ajax stelt zich op het standpunt dat een zo breed mogelijk publiek toegang tot de beelden moet kunnen krijgen. Andrej Demtsjenko mag weg bij Ajax. De 21-jarige Rus kreeg de afgelopen periode de kans een nieuw contract af te dwingen, maar slaagde daar niet in. Dinsdag 11 augustus De tuchtcommissie van de AJAX MAGAZINE OKTOBER 1998 in de Arena praktisch niet aan te pas. Het spel van de Tilburgers had voor de ploeg dramatische gevolgen kunnen hebben wanneer Ajax niet het grootste deel van de kansen (veertien grote en zes kleine) had gemist. Het werd slechts 2-0. Shota Arveladze maakte zijn 26ste competitietreffer voor Ajax en Danny Foto: Louis van de Vuurst

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 102