ook in uw organisatie" Hier zat een antwoordkaart Iemand anders was u te snel af... ...en verhoogt nu het rendement van z'n organisatie. Wees gerust, ook kunt reageren voor meer informatie: Af AS Automatisering Antwoordnummer 3108 3800 XA Leusden Telefoon: (033) 43 43 883, Fax: (033) 43 41 803 E-mail: sales@afas.nl Of kijk op Internet: www.afas.nl A AS SYBEL u razendsnel inzicht in het rende- vrijblijvend informeren waarom Af AS SYBEL ment van uw organisatie en de kans om direct in in zowel middelgrote als grote ondernemingen te grijpen. Stuur de antwoordkaart in en laat u al 45.000 succesvolle implementaties kent. Meer rust en rendement in uw onderneming 11:40 Blind zijn 25ste. Na een klein half uurtje beslisten zij in feite de wedstrijd. De score had natuurlijk veel hoger moeten zijn. Het creëren van veel kansen is op zich natuurlijk goed en zegt veel over de verhoudingen in het veld, maar het is jammer dat daar maar zo weinig uit wordt gescoord. De acties van Kinkladze, Arveladze, Dani en Litmanen hadden veel meer rendement moeten hebben. Willem II kreeg nauwelijks scoringskansen, deed wat het kon en was met deze kleine nederlaag niet geheel ontevreden. Ajax was blij met het resultaat maar de heren spelers zullen zich nog wel eens achter hun oren hebben gekrabt bij het terugzien van de beelden. Verharding Niet alleen op het veld maar ook daarbuiten was er voldoende aanleiding om de aandacht van de media vast te houden. Behalve de wat onvriendelijke berichten uit Rotterdam richting onze voorzitter hielden de problemen rond Frank en Ronald de Boer de gemoederen aardig bezig. Een snelle oplossing leek onmogelijk. Zelfs de niet voor tweeërlei uitleg vatbare uitspraak bij de arbitragezaak bracht de partijen niet dichter bij elkaar. Bindende uitspraken werden helaas niet als bindend ervaren. Het toonde andermaal de verharding in de voetbalwereld aan. Ook sommige clubs laten zich niet altijd leiden door gemaakte regels en afspraken. Zo wordt onze voorzitter als KNVB-bestuurder onheus bejegend door collega's die kennelijk plotseling van de afspraken afwillen die bijvoorbeeld over de clubcard zijn gemaakt. En als Ajax als enige club in Nederland wordt uitgenodigd om samen met andere grote Europese clubs de mogelijkheden in het internationale voetbal te inventariseren, is de waardering KNVB legt Ajax, PSV en de voetbalbond zelf een boete op van 15.000 gulden vanwege tijdens de Amstel-Cupfinale op 17 mei in de Kuip aangerichte vernielingen. De beide finalisten worden beboet vanwege de vernielingen in het eigen supportersvak. De KNVB krijgt de boete voor de ongeregeldheden in het neutrale vak voor de hoofdtribune. Het totale bedrag van 45.000 gulden zal worden gespendeerd aan het herstellen van de schade aan het stadion. Woensdag 12 augustus Ajax wint een oefenduel tegen de Duitse tweede-divisieclub 1.FC Köln met 3-1. Voor Ajax scoren Litmanen (strafschop), Arveladze en Blind. De wedstrijd geldt als het hoogtepunt van de feestelijkheden rond het vijftigjarig bestaan van de club, waar ooit Morten Olsen trainer was en Rudy en Oliseh speelden. Donderdag 13 augustus Michael van Praag haalt tijdens een persconferentie fel uit naar Feyenoord-voorzitter Jorien van den Herik, van wie hij uitspraken, gedaan op zijn jaarlijkse 'state of the union', tendentieus en feitelijk onjuist noemt. De kantonrechter bepaalt in een door Feyenoord aangespannen zaak dat directeur Nicole Edelenbos per 1 september moet vertrekken bij de Rotterdamse club, die niet met haar verder wil omdat zij een relatie heeft met Ajax-directeur Oldenhof. Ajax beklaagt zich bij de FIFA over de handelwijze van Barcelona, dat in strijd met de FIFA-reglementen met de gebroeders De Boer AJAX MAGAZINE OKTOBER 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 101