Kwaliteit ontmoet kwaliteit Bent u toe aan een nieuwe Partner in Business? Bezoek dan www.fmsbv.nl ma Facility Management Schiphol bv Meeting point Schiphol Plaza acility Center: anagement Contracting: ervice Broker: Elk bedrijf heeft in min of meer dere mate behoefte aan facili taire producten en diensten. En bij de meeste bedrijven wordt dat 'erbij gedaan'. Het is immers geen hoofdzaak maar wordt ge zien als een bijzaak. Maar wel één waar men niet buiten kan. FMS biedt door middel van een Facility Center (een "winkel" binnen uw eigen bedrijf) deze ondersteunende producten en diensten aan. Tegen marktconforme tarieven. Wij stappen met een team bij u in het veld! Uw kwaliteit ontmoet onze kwaliteit. Wij kunnen voor het aanbieden van deze diensten en producten zelfs het exploi tatierisico van u overnemen. Onze ontmoeting is structureel. Steeds vaker willen bedrijven ge bruik maken van een professio nele partner. Vind maar eens die gespecialiseerde regievoerder! FMS biedt dat specialisme aan door middel van Management Contracting. In feite wordt uw eigen facilitaire team uitgebreid met een of meer van onze spelers. Ook op deze manier kunnen kwaliteiten elkaar ontmoeten. Uw bedrijf blijft ons 'meeting point'. Het blijft echter uw wedstrijd en het exploitatie risico blijft dan ook gewoon bij u liggen. De inbreng van onze spelers honoreert u met een management fee welke indien gewenst gekoppeld kan worden aan een bonus/malus regeling. In de voetballerij bestaan ze niet: bijzondere spelers die voor één wedstrijd worden ingehuurd. Maar bij Facility Management Schiphol bestaan ze wel. Bij FMS betaalt u daarvoor geen bijzon dere prijs maar gewoon een marktconform tarief voor onze producten en diensten. Dat kun nen wij berekenen omdat wij, door onze werkwijze op onze thuisbasis schaalvoordelen weten te bereiken. Daar profiteert u indirect van mee. We zien elkaar echter alleen bij het 'meeting point' als de nood zaak van een ontmoeting aan wezig is. U huurt FMS alleen in voor de kwaliteit van een bepaald project, van een bepaalde dienst of van een bepaald product. FMS Facility Center, WTCAA, 3e verdieping, 1118 BG Luchthaven Schiphol, tel. 020 601 4500 fax 020 601 4540 FMS Business Centre, Triport 3-gebouw, 7e verdieping, Postbus 75643, 1118 ZR Luchthaven Schiphol, tel 020 601 4000 fax 020 601 4400

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 60