Na het bekaMworden van zijn beslissing om nog een jaw door te gaan, ging er een zucht van oplichting door de Ajax- aedeivn. Met Blind zou ook de veel geroemde Ajax-stijl in het museum erdwijneniwas de niet eens zo I; overspannen gedachte. Een jaar eerder worstelde Blind met dezelfde vraag. Een if liesbleswn-e zat hem in de weg en voor zijn carrière werd gevreesd. Blind twijfelde of hij weer op zijn niveau kon terugkeren. Hij vroeg zich ook hardop af of hij zich de moeite nog wel wilde getroosten. Andere functies, waaronder die in de technische staf, vormden aanlokkelijke alternatieven. Maar de honger naar de bal was toch nog te groot. Bovendien herstelde Blind zeer goed van zijn liesoperatie en hoefde hij al snel niet meer bang te zijn dat hij het niveau niet meer aankon. Het afgelopen seizoen zou het laatste zijn. Dat stond vast Maar later was de vrije verdediger toch weer minder stellig. Het voedde de hoop dat hij opnieuw zou bijtekenen. Blind: 'Ik was er wel mee bezig, maar ik had het onder controle. De afspraken met Ajax waren duidelijk. Het bestuur heeft mij alle ruimte gegeven om mijn beslissing te nemen. Ajax heeft me de tijd gegund. Ik heb me puur geconcentreerd op het voetbal. Het enige vervelende was dat vanaf januari iedereen bleef vragen wat ik nou ging doen. Op zich geen ramp, maar er kwam een zweem van geheimzinnigheid omheen hangen, terwijl het helemaal niet geheimzinnig was. Ik kan me voorstellen AJAX MAGAZINE MEI 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 58