Rï ISINFSS LFASF Business Lease, Postbus 85203, 3508 AE Utrecht. U bent milieubewust. En u gaat met uw tijd mee. Nu wordt het tijd om dat ook in de keus van uw vervoermiddel te laten zien. Als nuchtere Hollander belt u uiteraard Business Lease. Want u hebt nogal wat eisen. Het is dus zaak om met een kritische leasemaatschappij tot consensus te komen. Direct maakt u uw wensen kenbaar. Het vervoermiddel moet oer-Hollands zijn. Het moet degelijk zijn. Het liefst over meerdere versnel lingen beschikken. Het mag duidelijk zijn: u kiest voor een fiets. Nu wil het toeval dat Business Lease als eerste leasemaatschappij in Nederland het leasen van fietsen introduceerde. We kunnen u dus direct vertellen over de vele praktische voordelen en de financiële aspecten. De aan schaf van een degelijke fiets kost u vandaag de dag, zo'n 1.200 gulden. Laten we de afschrijving op 75% zetten, verdeeld over 48 maanden. Wordt 18,75 per maand. De kosten van onderhoud en rente ramen wij, worst-case-scenario, op 100,- per jaar. U ziet: voor 27,08 per maand verplaatst u zich in stijl. Nog een kleine, laatste opmerking: bij Business Lease werken gemiddeld meer adviseurs per leasecontract dan bij andere leasemaatschappijen. Daardoor kunnen we ons grondig verdiepen in uw leasecontract en verrassingen uitsluiten. Mogen we u er daarom toch even op wijzen dat, uw situatie kennende, een auto van tijd tot tijd praktische voordelen biedt? Dat Business Lease ook hierbij als eerste een aantal innovaties geïntroduceerd heeft? Maar over ons winterbandenplan een andere keer. Misschien wordt het toch 'ns tijd om te denken in termen van Business Lease. Bel voor meer informatie Business Lease in Utrecht (030-2524811) of Hoofddorp (023-5680700). Business Lease houdt niet van verrassingen.

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 108