Ajax Direct brengt Ajax-artikelen binnen handbereik NIEUW! Een Ajax-museum, Ajax naar de beurs... en nu komt Ajax ook nog rechtstreeks naar je toe met een breed assortiment leuke en mooie artikelen. Allemaal 'official Ajax products', dus dat staat garant voor echtheid en kwaliteit. Het is geen geheim dat Ajax ernaar streeft om bij de absolute top te horen. Voetbal zal altijd de boventoon blijven voeren, maar daarnaast zullen nieuwe aan de club ^gerelateerde activiteiten ontplooid (moeten) worden. Ajax Direct is daar een voorbeeld van. Ajax Direct staat voor het onderdeel binnen Ajax dat tot taak heeft om de vele fans in binnen- en buitenland nog beter te gaan voorzien van allerlei Ajax artikelen: rechtstreeks van Ajax naar de supporters. Een basis voor een nog intensievere communicatie en band met elkaar en een garantie voor kwaliteit en service. In december afgelopen jaar zijn we op Internet gestart met een nieuw onderdeel binnen de Ajax web-site: de Fanshop. Een mooi opgezette winkel waarin alle fans over de hele wereld die toegang tot Internet hebben, naar hartelust official Ajax products kunnen bestellen. Een professionele organisatie zorgt vervolgens voor de volledige afhandeling en draagt zorg voor bezorging aan huis, waar men ook woont. En de reacties in de eerste maanden zijn ontzettend leuk. Vanuit Australië tot Amerika komen er enthousiaste reacties en bestellingen binnen. Iedereen is blij met deze nieuwe mogelijkheid om met Ajax in contact te treden. Natuurlijk is het nog maar het begin. In de komende tijd gaan we nog veel meer doen om de aantrekkelijkheid te vergroten. Voorbeelden hiervan zijn: het assortiment uitbreiden en vernieuwen; linking met andere sites; het introduceren van speciale aanbiedingen. Ook zal nog bekeken worden hoe het bestelproces nog gemakkelijker kan verlopen en hoe ook op het gebied van de betalingen meer mogelijkheden gerealiseerd kunnen worden (nu nog alleen via creditcard). Neem ook eens een kijkje op de site en in de shop: www.ajax.nl. Catalogus De volgende knaller komt er ook aan: binnenkort verschijnt de schitterende Ajax official producfs-catalogus. Hiermee wordt echt voor iedereen een heel breed assortiment Ajax-artikelen binnen handbereik aangeboden. Van de complete Umbro-collectie tot allerlei fan-artikelen, baby-artikelen, schoolspullen, slaapkamerinrichting en natuurlijk items van je favoriete speler. Leuk om door te nemen, ook met vrienden en familie die de catalogus misschien niet thuis hebben. Over een paar weken komt de catalogus uit en wanneer u seizoenkaarthouder bent of lid van de Supportersvereniging hoeft u hem niet eens aan te vragen. U krijgt dan namelijk als eerste in Nederland automatisch een exemplaar in de bus. Valt u niet binnen één van deze twee groepen, dan kunt u een exemplaar aanvragen. Stuur een kaartje naar Ajax Direct, Antwoordnummer 9200, 1000 WV Amsterdam. Een postzegel plakken is niet nodig. Als eerste kunt u dan de nieuwe uit- en thuistenues van volgend seizoen aanschouwen (en die zijn ook deze keer weer heel speciaal en mooi). Tevens staan er enkele speciale aanbiedingen in! Bestellen zal heel gemakkelijk gaan (met een gratis bestelkaart of per telefoon/fax) Officiële A3AX artikelen gemakkelijk en snel per postin huis en alles wordt vervolgens netjes bij u thuis gebracht. Lees er straks alles over in de catalogus zelf. Heeft u buitenlandse vrienden of kennissen die ook fan van Ajax zijn, dan kunt u ze vast een beetje blij maken. Want de buitenlandse vraag is zo overweldigend dat een Engelse versie niet lang op zich zal laten wachten. Als u ideeën of wensen heeft, laat u die dan aan ons weten via een briefje aan Ajax Direct. Het adres kunt u ook in de catalogus vinden. Graag proberen wij dan natuurlijk hieraan te voldoen. Niet alles zal direct kunnen, maar het proberen en overdenken zullen we. Veel plezier met deze nieuwe Ajax-media. Langs deze weg moeten we voor nog meer sfeer en rood-wit in en buiten de Arena kunnen zorgen! Jacques Nagel (Ajax Direct) AJAX MAGAZINE MEI 1998

Magazine (1987-2007) | 1998 | | pagina 39